You are currently viewing Apartamenty na doby

Apartamenty na doby

Jestem wykładowcą i akurat tak się złożyło, że jestem jednym z niewielu ekspertów w mojej dziedzinie. Wykształciłem się za granicą, wróciłem do Polski i teraz wiele uczelni, czy szkół chętnie nawiązuje ze mną współpracę, na przykład, żebym poprowadził jakiś cykl wykładów. Zazwyczaj są to wyjazdy niedaleko od domu, albo na jedną noc. Jednak tym razem szykowały mi się wyjazdy na drugi koniec Polski. Żona nie chciała puścić mnie samego.

Apartament na kilka dni

wynajem apartamentów na doby w SzczecinieOczywiście, kiedy miałem wyjechać z żoną, żaden hotel nie wchodził w grę. Jedyne co mogło być zaakceptowane to wynajem apartamentów na doby w Szczecinie, bo to była jedyna dobra opcja. Żona bardzo nie lubiła hoteli i wolała wszystko co bardziej przypominało dom i było bardziej kameralnie. Kazała mi się niczym nie martwić i sama szukała różnych ofert wynajmu apartamentów na doby. Wcześniej nawet nie wiedziałem, że jest taka opcja, że można wynająć sobie praktycznie całe mieszkanie na kilka dni. Uznałem, że to dobre wyjście, bo nie każdy musi lubić przebywanie w miejscach gdzie jest dużo ludzi. Martwił mnie jedynie fakt, że będę musiał się pożegnać z wyżywieniem restauracyjnym, ale żona odparła, żebym niczym się nie martwił, bo znajdzie fajny apartament z dobrze wyposażoną kuchnią. Następnego dnia powiedziała, że już zarezerwowała apartament i ma być to dla mnie niespodzianka. Nie pokazała żadnych zdjęć i miałem dopiero przekonać się na miejscu. Byłem ciekawy co tam wymyśli. Faktycznie, miejsce wybrała znakomite, ponieważ apartament był położony w miejscu, z którego wszędzie jest blisko, ale nie było tam hałasów. Taka bardziej spokojna okolica. Wziąłem bagaże i weszliśmy do środka. Od razu pochwaliłem płytki w korytarzu i piękne solidne drzwi, których nawet bomba by pewnie nie ruszyła. Apartament był bardzo duży, nie spodziewałem się nawet, że będzie aż tak sporych rozmiarów. Były dwa pokoje, salon, kuchnia i łazienką z podziałem na część WC. W łazience od razu spodobała się wielka wanna mojej żonie i już kupiła płyn do kąpieli, bo wiedziała, że tam będzie. Ja z kolei byłem zadowolony z wygodnej kanapy i telewizora. Bo wieczorem akurat miał być ważny mecz, więc po wykładach miałbym gdzie go oglądać przynajmniej.

Można powiedzieć, że wykłady w Szczecinie nie były przeze mnie traktowane jak praca, tylko jak urlop. Opowiadałem o tym co lubię, co mnie interesuje, a potem wracałem do pięknego apartamentu i mogłem się relaksować i czytać gazetę do woli. Odpocząłem pracując, bo tego to jeszcze nie było. Apartament był naprawdę super.