You are currently viewing Atrakycjny rejs na południu kontynentu

Atrakycjny rejs na południu kontynentu

Zbliżają się wielkimi krokami wakacje, jest to wiec ostatni dzwonek do tego, żeby stworzyć jakiś plan na letni wypoczynek. W tym roku w naszym kraju pogoda ma być wyjątkowo kapryśna, w związku z tym bardzo dużo osób decyduje się na wyjazd za granicę. Biura podróży przygotowały więc na ten sezon bardzo szeroką ofertę. Niektóre propozycje wyjazdów wydają się być wyjątkowo atrakcyjne, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Warto się przyjrzeć szczególnie zorganizowanym rejsom.

Wakacyjny rejs dla całej rodziny

rejsy rodzinnePlanując wakacje bardzo często patrzymy przede wszystkim na to, jaka w danym miejscu będzie pogoda. W końcu chcielibyśmy wypocząć jak najwięcej korzystając ze słońca i wysokich temperatur. W naszym kraju pogoda bywa kapryśna i, jak przewidują synoptycy, tego lata nie będzie inaczej. Z racji tego, że jesteśmy niepewni pogody w kraju, to bradzo dużo osób zdecydowało się w tym sezonie wykupić wycieczkę zagraniczną. Oprócz standardowych ofert spędzenia urlopu w hotelu z basenem, pojawiło się w biurach podróży kilka bardzo interesujących propozycji. Jedną z nich są rejsy rodzinne po południu Europy. Opcji jest tutaj kilka- od małego, prywatnego jachtu, aż po duży statek,  na którym dziesiątki innych turystów spędzają czas wolny. Wszystko zależy od naszych preferencji oraz zasobności portfela. W przypadku prywatnego jachtu, wynajmujemy go na wyłączność. Jeżeli ktoś z nas ma patent żeglarski to nie jest potrzebna osoba do pomocy, jeżeli jednak nie, to trzeba taką osobę wynająć. Bardzo ciekawą opcją jest wynajęcie tak zwanych animatorów, którzy przez kilka godzin zajmą się naszym dziećmi, organizując im kreatywne zajęcia. W ofercie prywatnych rejsów jest również lekcja nurkowania a dużym plusem jest możliwość indywidualnego decydowanie o tym, gdzie chcemy płynąć. Każdy jacht ma wbudowaną jedną lub więcej sypialni, wraz z łazienką i aneksem kuchennym. Nie trzeba więc dodatkowo wynajmować noclegów w hotelach. Jak chodzi o rejsy dużymi statkami, to jest to zupełnie inna bajka. Są to ogromne, pływające mini miasteczka turystyczne, z luksusowymi wnętrzami i mnóstwem atrakcji.

Z racji tego, że lato w naszym kraju ma być w tym roku wyjątkowo kapryśne, większość osób wybiera się na wakacje zagraniczne. Biura podróży pękają wręcz od ilości ofert, wśród z nich, zaś, można znaleźć perełki na przykład w postaci zorganizowanych rejsów rodzinnych po południowej Europie. Oferty obejmują zarówno prywatne łódki, jak i wynajęcie noclegu na ekskluzywnym statku. Jest więc w czym wybierać.