You are currently viewing Bluza ze sznurkiem i stoperem

Bluza ze sznurkiem i stoperem

W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób znajduje sobie jakąś pasję, na którą poświęca swój wolny czas. Niektórzy przekształcają z czasem te pasję w zajęcie zarobkowe, ale dla większości jest to po prostu odskocznia od codziennych spraw. Jedną z częściej spotykanych pasji jest krawiectwo w różnym wydaniu. Szyjemy ubrania dla siebie, dla dzieci, a nawet dla lalek. Niektórzy zajmują się też szyciem zabawek w postaci maskotek czy lalek. Do niemal każdego szytego ubrania czy produktu przydadzą nam się różne dodatki. 

Duże zainteresowanie stoperami krawieckimi

polecane stopery do sznurkaMimo tego, że sklepy przepełnione są ubraniami i zabawkami, to obecnie rozkwita moda na krawiectwo. I nie chodzi tutaj tylko o to, że coraz częściej udajemy się do krawca, żeby uszył dla nas jakieś ubranie. Bardzo dużo osób zaczyna samodzielnie szyć ubrania, a czasami nawet inne rzeczy tekstylne, takie jak dekoracyjne poduszki czy nawet maskotki. Ze względu na to, że obecnie jest bardzo duży popyt na akcesoria krawieckie, a ja dość dobrze znam ten temat z racji tego, że z wykształcenia jestem krawcową, postanowiłam założyć sklep internetowy z wysokiej jakości akcesoriami krawieckimi. Z racji tego, że zbliża się jesień i bardzo dużo osób szyje dla siebie lub dla innych ciepłe bluzy lub wygodne spodnie dresowe, bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się polecane stopery do sznurka, które są niezbędne przy bluzach z kapturem. Postarałam się więc o to, żeby mieć w ofercie szeroki wybór różnych stoperów, wykonanych z różnych materiałów. Większość osób, bowiem, kojarzy przede wszystkim stopery plastikowe, które możemy znaleźć przy bluzach  w praktycznie każdym odzieżowym sklepie. Okazuje się, jednak, że stopery tworzone są z różnych materiałów, w tym z metalu a także bardzo popularnego obecnie drewna. W hurtowniach znalazłam drewniane stopery w bardzo nietypowych kształtach, od sześcianów po bardziej wymyślne kształty. Drewniane stopery do sznurków mogą mieć też, podobnie jak te wykonane z plastiku, różne kolory. Możemy je więc dopasować do koloru materiału oraz do naszych upodobań.

Od niedawna prowadzę sklep internetowy z akcesoriami krawieckimi. Postanowiłam pójść właśnie w tym kierunku ze względu na to, że krawiectwem zajmowałam się przez wiele lat i mam sporą wiedzę na temat potrzebnych do szycia materiałów. Obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych akcesoriów są stopery do sznurków, które używane są wszędzie tam, gdzie w ubraniach stosuje się sznurki. Stopery spotkamy więc przy bluzach czy przy spodniach dresowych.