You are currently viewing Ciekawe koszule bawełniane typu twill

Ciekawe koszule bawełniane typu twill

Uwielbiam nosić koszule, bo jestem zwolenniczką stylu casualowego. Lubię łączyć koszule z spodniami jeansowymi albo sztruksami. Zdarza się, że ubieram koszule pod marynarkę, a do tego zakładam ołówkowe spódnice. Noszę koszule nawet na co dzień, do szortów czy spodni dresowych. Są to zazwyczaj bawełniane koszule flanelowe w kratę, które ostatnio stały się naprawdę modne. Moim ulubionym materiałem na koszule jest diagonal, czyli twill. Ma on skośny splot nici w prążki, co sprawia że tkanina jest niezwykle trwała i długo zachowuje swój wygląd. 

Eleganckie koszule twillowe w sklepie internetowym

trwała koszula twillDo pracy, najczęściej ubieram lniane koszule, bo mają one wiele cennych właściwości. Najważniejszą jest wchłanianie wilgoci, dzięki czemu ciało się nie poci. To dla mnie wyjątkowo istotne, bo mam w pracy dużo stresu, gdyż codziennie spotykam się z wymagającymi klientami. Lniane koszule nie wyglądają jednak tak gustownie jak koszule z diagonalu. Dla mnie twillowe koszule są najbardziej szykowne i elegancie, z jakimi się spotkałam. Pomyślałam, że muszę zamówić jeszcze dwie bawełniane koszule typu twill, bo chciałabym mieć je w najmodniejszym kolorze tego sezonu, czyli w beżowym. Taka trwała koszula twill jest dostępna na stronie sklepu internetowego z odzieżą damską. Bardzo lubię ten sklep, bo jest on stworzony dla wymagających i eleganckich klientek, ja ja. Zamawiałam tam już inne koszule z diagonalu oraz lnu. Za każdym razem byłam zachwycona wysoką jakością materiałów i niskimi cenami. Okazuje się, że załapię się na dużą zniżkę, jeśli zrobię zakupy powyżej dwustu złotych. Jedna koszula twillowa kosztuje około stu dwudziestu złotych. Jeśli kupię dwie koszule za łączną kwotę dwustu czterdziestu złotych, to otrzymam zniżkę w wysokości pięćdziesięciu złotych. To niesłychana okazja. Zdecydowałam, że druga koszula będzie mieć bardzo modne w tym sezonie pionowe paski, które optycznie wyszczuplą sylwetę. Dwie koszule mają niewielkie kołnierzyki, które są w nieco ciemniejszym odcieniu. Koszule idealnie będą pasować do biura, a także na spotkanie biznesowe.

Złożyłam zamówienie i z niecierpliwością czekam na moje koszule twillowe. Zapłaciłam sto dziewięćdziesiąt złotych, co jest bardzo korzystną ceną. Okazało się, że przesyłka jest darmowa i ma przyjść w ciągu kilku dni. Jeżeli zamówienie nie spełni moich oczekiwań, to mogę je odesłać. Mam na to dwa tygodnie, a pieniądze wrócą spowrotem na konto bankowe. Jeszcze się tak nie zdarzyło, abym nie byłą zadowolona z zakupów w tym sklepie.