You are currently viewing Ciekawe restauracje w mieście

Ciekawe restauracje w mieście

Mieszkając w Białymstoku myślałem, że chyba nic mnie już nie zdziwi. Jeśli chodzi o liczne punkty gastronomiczne oraz najzwyczajniej restauracje, które można odwiedzić za każdym razem, kiedy faktycznie chcecie dobrze zjeść. Zdawałem sobie sprawę z tego, że wiele osób zamierza testować różne ciekawe restauracje dlatego postanowiłem poszukać w internecie ciekawych inspiracji dla siebie. Tylko po to, aby móc wiedzieć gdzie mogę pójść na weekend z moją dziewczyną.

Szeroki wybór restauracji

gdzie dobrze zjeść w BiałymstokuJak się pewnie domyślacie zamierzałem zabrać ją do naprawdę dobrej restauracji, która posiada same najlepsze opinie, gdyż dawno w takiej nie byliśmy i faktycznie wiedziałem, że warto będzie się tym zainteresować. Oczywiście w pierwszej kolejności uważałem, że dobre jedzenie nie musi kosztować dużo. Wystarczy tylko znaleźć odpowiednią knajpę. To zadanie jednak zleciłem też mojej dziewczynie, aby szukała różnych ciekawych możliwości na dobre jedzenie. Zależało mi w pierwszej kolejności na tym, aby móc zjeść dobrze i dużo, a jednocześnie nie wydawać mnóstwo pieniędzy. Oczywiście na pytanie gdzie dobrze zjeść w Białymstoku można odpowiedzieć na różne sposoby, jednak jeśli chodzi o pobyt w takich knajpach to na pewno warto jest posprawdzać sobie różne możliwości. Tylko po to, aby móc wybierać tylko najlepsze restauracje. Do wyboru miałem faktycznie kilkanaście lokali, które znałem i które już kojarzyłem, dlatego też chciałem właśnie wybrać się w takie miejsca. Oczywiście najbardziej zależało mi na dobrej cenie oraz na jakości potraw, które są przygotowywane przez specjalistów. Jeśli interesujecie się gdzie można dobrze zjeść w Białymstoku to na pewno mogę wam powiedzieć, że będziecie mieć też trudne zadanie przed sobą. Oczywiście wszystko zależy od tego ile macie pieniędzy jakie chcecie na to przeznaczyć. Ja na przykład wiedziałem, że zapłacę nawet 200 zł za jedną kolację, ale i tak nie jest to wydatek cykliczny. Raczej chodzimy do takiej restauracji raz na kilka miesięcy dlatego myślę, że jak najbardziej mogę sobie na to pozwolić. Co jak co, ale bardzo zależało mi na tym, aby zjeść naprawdę dobrze.

Wszystko wyglądało świetnie jeśli chodzi o restaurację, którą w końcu wybraliśmy. Udaliśmy się tam w sobotę, gdzie też nie było problemów z rezerwacją. Białystok w końcu nie jest aż tak dużym miastem, że trzeba umawiać się do knajpy na kilka miesięcy wcześniej. Teraz mogę na pewno polecić wam kilka takich knajp oraz adresów na mapie miasta, które na pewno warto odwiedzić. Zwłaszcza jeśli chcecie dobrze zjeść i interesujecie się dobrą kuchnią, która na pewno będzie idealną możliwością zarówno na weekendy, ale także w tygodniu można się przejść po pracy i dobrze zjeść.