Czas spędzony wspólnie przy grach na Xbox’a

Jeszcze kilka lat temu, gdyby ktoś mi powiedział, że zainteresuję się grami na konsolę z pewnością bym mu nie uwierzyła. Obecnie jedna uwielbiam spędzać czas grając w tzw. strzelanki lub gry przygodowe, a miłość do nich zaczęła się po tym, jak poznałam mojego chłopaka.

Najlepsza gra na Xbox’a

gry xbox ze sklepuDopóki nie poznałam mojego ukochanego, nie interesowałam się zbytnio grami komputerowymi, a już tym bardziej nie tymi na konsolę. Jednak w związkach bywa tak, że druga strona nierzadko zaczyna interesować się tym, co jej partner. Ja rozbudziłam w moim lubym miłość do fotografii którą zajmuję się zawodowo od lat, natomiast on sprawił, że pokochałam gry. Ostatnio mój chłopak wpadł na pomył, aby z komputera przerzucić się na konsolę, więc zakupiliśmy nowego Xbox’a oraz kilka gier. Gry Xbox ze sklepu w którym nabyliśmy konsolę okazały się być akurat na przecenie. Oczywiście nie wszystkie, lecz co ciekawe, głównie te pozycje, które i tak planowaliśmy zakupić. Po powrocie do domu od razu podłączyliśmy konsolę i choć pierwszorzędnie mieliśmy zaczekać na długi weekend, tak perspektywa grania na nowiutkiej konsoli w długo wyczekiwane gry była zbyt kusząca, aby zwlekać. Już po paru minutach dostrzegłam zalety konsoli. Przede wszystkim wreszcie mogliśmy się wygodnie rozłożyć z padami oraz dużą pizzą na naszej kanapie przed ogromnym telewizorem. Pomimo tego, że ekran jest naprawdę pokaźnych rozmiarów, gra w żaden sposób nie straciła na jakości. Wręcz przeciwnie – dopiero na takim ekranie mogła „rozwinąć skrzydła”. Nie sposób wyrazić słowami tego, jak wiele radości daje granie w gry na konsoli. Dzięki rewelacyjnej grafice, przepięknej oprawie muzycznej oraz wielkiemu ekranowi, człowiek dosłownie czuje, jakby sam przeniósł się do baśniowego świata. Nigdy dotychczas nie czułam takich emocji jednocześnie wygodnie leżąc z chłopakiem na kanapie, zamiast siedząc ściśniętym ramie w ramię przy komputerze i jego mniejszym monitorze. Poza tym granie na konsoli gwarantuje zawsze płynną rozgrywkę przy maksymalnych ustawieniach graficznych, co niestety nie zawsze ma swoje odzwierciedlenie w przypadku komputera, który lubi się w takich momentach za bardzo nagrzewać i po prostu wyłączać.

Granie na konsoli stało się naszym wspólnym hobby któremu oddajemy się każdego wolnego wieczora. Nowe gry wkręciły nas do takiego stopnia, że jedną z nich przeszliśmy w ciągu paru dni. Na szczęście zakupiliśmy kilka innych gier, którym mogliśmy się w spokoju oddać, kiedy wreszcie nastąpił wyczekiwany przez nas długi weekend.