Dom nad morzem na sprzedaż

Dom nad morzem na sprzedaż

Zawsze marzyliśmy o działce. Szczytem naszych marzeń była działka nad morzem, ponieważ uwielbiamy polskie morze i moglibyśmy spędzać nad nim każdą wolną chwilę.Przynajmniej dwa tygodnie każdych wakacji spędzamy nad morzem, wakacje bez odwiedzenia naszego Bałtyku to nie wakacje, nie dałabym rady przeżyć roku bez naładowania bateryjek nad morzem i pospacerowania po pięknej plaży. A gdybyśmy mieli tam działkę, to już w ogóle byłby raj, bo wszystkie nasze wolne dni i większość weekendów byśmy na tej nadmorskiej działeczce spędzali.

Rekreacyjny dom w Trójmieście

rekreacyjny dom na sprzedaż - trójmiastoZ tych wszystkich powodów oszczędzaliśmy przez długo czas pieniądze, aby w końcu móc spełnić swoje marzenie. Kiedy w końcu udało nam się odłożyć pokaźną sumkę, zaczęliśmy poszukiwania odpowiedniej działeczki, najchętniej z całorocznym domem i najchętniej nad morzem. Szukaliśmy bardzo długo i nie wiem, czy byliśmy tak bardzo wybredni czy też po prostu nic nam nie odpowiadało, bowiem przez długi czas nie mogliśmy znaleźć odpowiedniej działki. W końcu jednak w moje oczy wpadło ogłoszenie o tym, że w Sopocie znajduje się bardzo interesujący rekreacyjny dom na sprzedaż – Trójmiasto byłoby świetną lokalizacją naszej działeczki, chociaż wolelibyśmy, aby była ulokowana raczej gdzieś na obrzeżach niż w centrum. W ogłoszeniu nie było na ten temat zbyt wielu informacji, natychmiast wiec zadzwoniłam pod podany numer, aby poznać szczegóły oferty. Okazała się ona bardzo ciekawa i korzystna i już w najbliższy weekend jechaliśmy nad morze aby obejrzeć dom oraz działkę. Okazały się być bardzo ciekawe, dokładnie takie, o jakich marzyliśmy. Dom był rekreacyjny, ale można było w nim nocować nawet w zimie, położony bardzo blisko morza z rozległym terenem wokół domu, który również był na sprzedaż. Działka położona była na obrzeżach Sopotu, w bardzo spokojnej okolicy, gdzie raczej nie spodziewaliśmy się tłumu turystów, ale jednocześnie wystarczająco blisko, aby wszystkie walory miasta mieć na wyciągnięcie ręki. cena działki była bardzo korzystna, więc dokonaliśmy transakcji nie tracąc ani chwili dłużej.

Ostatnio coraz więcej jest ofert sprzedaży domów rekreacyjnych w Trójmieście. Być może wynika to z tego, ze społeczeństwo się bogaci i coraz więcej osób może sobie pozwolić na działkę nad morzem, na pewno wiele spośród nas o takiej działce marzy. A jak wiadomo popyt nakręca podaż, stąd coraz więcej takich rekreacyjnych domów się buduje. Taki dom może być świetną inwestycją, ponieważ w sezonie można wynajmować go turystom i nieźle na tym zarobić.

Close Menu