Gdzie w Bydgoszczy zjeść dobre hamburgery?

Gdzie w Bydgoszczy zjeść dobre hamburgery?

Ja i moja koleżanka uwielbiamy czasami w piątek po pracy wybrać się na dobre jedzenie. Pracujemy ciężko przez cały tydzień, więc uważamy że nam się należy. I nie mamy w związku z tym żadnych wyrzutów sumienia, jeżeli chodzi o kalorie. Byłyśmy już wielokrotnie na pizzy, w naleśnikarni czy na chińszczyźnie. Jednak to jedzenie się nam znudziło już, więc postanowiłyśmy poszukać coś dobrego. Do głowy nam wpadły hamburgery, na które już od dłuższego czasu miałam apetyt.

Najsmaczniejsze hamburgery w mieście

hamburgery w bydgoszczyHamburger to tak zwana buła z wołowiną oraz dodatkami. Dawniej robiono je na masową skalę i nie smakowały tak dobrze, jak teraz. Hamburgery przybyły do Polski ze Stanów Zjednoczonych i właśnie na wzór kuchni amerykańskiej zaczęto wykonywać te hamburgery w Polsce. Są one wówczas oczywiście o wiele bardziej smaczne niż zwykłe, które można kupić w markecie. Najsmaczniejsze hamburgery w Bydgoszczy znajdują się w centru na jednej z głównej ulic Bydgoszczy, gdzie panuje klimat typowy dla tego typu restauracji. Jest tutaj bardzo ładny wystrój, który przypomina amerykańskie czasy. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że są tutaj naprawdę smaczne burgery, lubię je jeść często z moim mężem a teraz wybiorę się z ulubiona koleżanką z pracy. Koleżanka jeszcze nigdy tutaj nie była, więc z chęcią ją tu przyprowadzę. Na pewno będzie jej wszystko smakowało. Menu jest bardzo szerokie. Hamburgery podawane są w rożnych kombinacjach smakowych oraz rozmiarach od mini do XXL. Te ostatnie jest naprawdę ciężko zjeść! Jeżeli chodzi o smaki, to znajdą się tutaj hamburgery zarówno dla zwolenników wołowiny, jak i kurczaka. Jeżeli ktoś woli dania jarskie, może dostać bułkę z serem opiekanym! Jeśli chodzi o dodatki, to podstawą jej pyszny sos barbecue, który doskonale pasuje do wołowiny. Oprócz tego podawany jest smażony boczek, czerwona cebula, ogórek konserwowy, sałata i wiele innych dodatków. Dla każdego znajdzie się coś dobrego, nawet dla najbardziej wybrednego osobnika.

Ja i moja koleżanka z chęcią odwiedzimy restaurację w Bydgoszczy, w której podawane są najlepsze hamburgery rodem z Ameryki. Napijemy się do tego pysznego soku i będziemy zadowolone po całym dniu ciężkiej pracy. Mam nadzieje, że koleżance spodoba się ten lokal, który ja już bardzo dobrze znam. Lubię tutaj jeść i chciałabym częściej wpadać, a mój mąż nie zawsze ma na to niestety czas. Koleżance zaproponuję typowego hamburgera amerykańskiego z dużym plastrem boczku oraz z kawałkiem sera. Jestem pewna że będzie w niebo wzięta!

Close Menu