You are currently viewing Gdzie w Rzeszowie znajdę dobrego ginekologa?

Gdzie w Rzeszowie znajdę dobrego ginekologa?

Jakiś czas temu podczas rutynowego badania ultrasonograficznego, dowiedziałam się, że mam polipy jajników. Zalecane było usunięcie. Niestety na taki zabieg w ramach ubezpieczenia czekało się bardzo długo. Chcąc przyśpieszyć całą procedurę, postanowiłam znaleźć jakiegoś ginekologa prywatnie, który wykonałby mi taki zabieg. Uznałam, że tak będzie szybciej, sprawniej i będę się czuła pewniej, bo wiadomo jaka jest opieka w publicznych szpitalach. Teraz tylko musiałam znaleźć odpowiedniego lekarza, który się podejmie takiego zabiegu.

Udałam się do najlepszego ginekologa w Rzeszowie

ginekolog rzeszówZależało mi na tym, aby był to naprawdę świetny lekarz, który zna się na swoim fachu i ma doświadczenie w wykonywaniu takich zabiegów. Nie mniej ważne było to, żeby posiadał profesjonalne podejście i nie miał długich terminów oczekiwania na wizytę. Poszukiwania takiego ginekologa rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: ginekolog rzeszów, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć takiego lekarza jakiego potrzebowałam. Był to renomowany ginekolog, z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów ginekologicznych, bardzo polecany przez swoje pacjentki. Wiele kobiet chwaliło go za empatyczne i profesjonalne podejście do pacjentki, delikatność, trafność diagnoz i stosowanie najnowszych metod leczenia oraz leków najnowszej generacji. Pojawiły się również opinie, że ma on bardzo dobre, niskie ceny za wizyty i wykonywane zabiegi. Ten ginekolog przyjmował zarówno w swoim prywatnym gabinecie, jak i na ubezpieczenie w szpitalu. Zachęcona tak pozytywnymi opiniami na jego temat, zdecydowałam się zapisać do niego na wizytę. Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i już trzy dni później mogłam udać się do jego gabinetu. Miał on bardzo szybkie terminy, dlatego nie musiałam zbyt długo czekać na wizytę. Pacjentki były zapisywane na konkretną godzinę, dlatego nawet w dniu w którym udałam się na wizytę nie musiałam za długo czekać na korytarzu na przyjęcie. Jak się również okazało, ginekolog okazał się wybitnym specjalistą.

Zlecił mi jeszcze kilka dodatkowych badań i już dwa tygodnie później byłam po zabiegu. Ten ginekolog okazał się bardzo empatyczny i delikatny. Zabieg wykonał bardzo szybko i sprawnie, a przede wszystkim dokładnie i skrupulatnie. Nie miałam po nim żadnych powikłań, a dolegliwości sprzed zabiegu bardzo szybko ustąpiły. Za wszystko nie zapłaciła również zbyt wygórowanej ceny. Warto było się do niego zapisać i nie czekać pół roku na samą wizytę w szpitalu.