You are currently viewing Gdzie zamówić najlepszy pellet drzewny?

Gdzie zamówić najlepszy pellet drzewny?

  • Post author:
  • Post category:Usługi

W ostatnim czasie na terenie naszego kraju pojawiło się wielu producentów wysokiej jakości pelletu oraz ekogroszku. Trend ten jest spowodowany faktem, że coraz więcej nowo budujących się domów jednorodzinnych montuje u siebie nowoczesne piece z podajnikiem na pellet. Dodatkowo wymienione wyżej paliwa stałe są uważana za ekologiczne, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Gdzie zatem można kupić na rynku wysokiej jakości pellet drzewny?

Polecani producenci pelletu drzewnego na terenie kraju

polecany producent pelletu drzewnegoWłaściciele nowo budujących się domów jednorodzinnych często montują u siebie nowoczesne piece na pellet lub ekogroszek. Ogrzewanie swojego domu tym paliwami stałymi jest uważane za ekologiczne i dodatkowo przynosi wiele korzyści. Z tego powodu Polacy coraz bardziej odchodzą od tradycyjnych pieców węglowych i zaczynają przenosić się na pellet lub ekogroszek. Szczególne popularny na rynku jest pellet, który produkowany jest w pełni z naturalnych składników ekologicznych, które nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. Pellet to specjalna biomasa, która jest produkowana z produktów ubocznych w rolnictwie lub odpadów drzewnych. Często do produkowania pelletu są wykorzystywane resztki, które pozostają podczas obrabiania drewna w tartaku. Przykładem są tutaj trociny, które często są podstawowym składnikiem pelletu. Gdzie zatem można zamówić taki ekologiczny pellet wysokiej jakości? Najlepiej swoje poszukiwania zacząć od przeglądnięcia internetu i sprawdzenia popularnych portalu aukcyjnych. Na popularnych portalach aukcyjnych swój pellet sprzedaje wielu producentów oraz mniejszych sprzedawców, którzy dostarczają go na lokalny rynek. Polecany producent pelletu drzewnego zagwarantuje nam najwyższą jakość. Wielu z takich producentów posiada swoje własne witryny internetowe, gdzie mają cennik oraz przedstawioną swoją ofertę. Wystarczy jedynie skontaktować się z takim profesjonalnym producentem pelletu i zamówić potrzebą ilość. Ile będzie nas kosztowała tona takiego pelletu lub ekogroszku?

Koszt zakupu tony pelletu oscyluje w okolicy tysiąca złotych. Taki pellet jest wówczas przywożony na specjalnej palecie drewnianej, na której jest on poukładany w workach. Tym sposobem taki pellet jest łatwy w rozładunku i można szybko wsypać go do pieca. W przypadku ekogroszku cena za tonę jest bardzo podobna i nie widać wielkiej różnicy. Jeśli jednak będziemy zamawiać u stałego producenta swój pellet to wówczas istnieje szansa, że z czasem dostaniemy jakieś atrakcyjne zniżki na zakupy lub darmową dostawę.