You are currently viewing Gdzie zdołałem wykorzystać zdjęcia sferyczne?

Gdzie zdołałem wykorzystać zdjęcia sferyczne?

Mieszkań na wynajem poszukuje naprawdę spora ilość ludzi. Osobiście posiadam kilka mieszkań które wynajmuje za określone sumy. Jednak problemem bywał odpowiednie ukazanie danego miejsca, tak żeby każdy wiedział jak najwięcej jeszcze przed samym oglądaniem mieszkania. W końcu to niezwykle ułatwia dalszą współpracę i nie daje ludziom żadnych rozczarowań, na szczęście po jakimś czasie wpadłem na pomysł co takiego dobrze jest zastosować.

Zdjęcia sferyczne są idealne do pokazania mieszkań

profesjonalne zdjęcia sferyczneW przypadku zwykłych zdjęć kadr jest dosyć mały, przez co mogłem pokazać tylko określone miejsca w mieszkaniu. Ewentualnie mogłem zrobić naprawdę mnóstwo zdjęć, jednak nie jest to dobrym rozwiązaniem bo ludzie po prostu by ich nie przejrzeli. Dlatego gdy zobaczyłem u pewnego fotografa usługę zdjęcia 360 postanowiłem zastosować je w mieszkaniach na wynajem. Oczywiście kluczowe było znalezienie dobrego fotografa który oferuje profesjonalne zdjęcia sferyczne. Gdy porównałem pewną ilość ofert to w końcu wybrałem paru faworytów i z jednym zdołałem się dogadać. Kiedy już zrobił te zdjęcia to byłem naprawdę zachwycony. Każdy mógł sobie sprawdzić to co go interesuje w danym pomieszczeniu co według mnie było naprawdę istotne. Oczywiście gdy już dostałem wszystko po obróbce graficznej to umieściłem te zdjęcia na stronie z ogłoszeniami i zacząłem dostawać więcej wiadomości od zdecydowanych ludzi. Już nie musiałem obawiać się sytuacji, gdzie wielu osobom pokazywałem dane mieszkanie ale coś im jednak nie pasowało. Dzięki tym zdjęciom każdy mógł się bez większych problemów przekonać co do tego jak dane mieszkanie wygląda, co przywitałem z prawdziwą radością bo oszczędziło mi to niezwykle wiele czasu. Myślę że także będziecie zadowoleni jeśli zastosujecie tego rodzaju sposób. Oczywiście ważne jest żeby znaleźć fotografa który oferuje takie usługi w atrakcyjnych cenach. Dlatego porównajcie różne oferty podobnie jak ja, bo nie jest to wcale takie trudne ani czasochłonne. Myślę że dzięki takim zdjęciom zdołacie zaoszczędzić wiele czasu zarówno swojego jak i potencjalnych wynajmujących co z pewnością jest ogromnym plusem dla każdego z was.

Każdy kto chce wynająć komuś mieszkanie powinien przemyśleć sprawę z takimi zdjęciami. w moim przypadku wyszło to jak najbardziej na plus, więc myślę że także w przypadku wielu innych osób powinno się udać. Nie można sobie przecież pozwolić na to, żeby marnować zbyt dużo czasu na osoby które chcą pooglądać mieszkanie, a w końcu i tak się nie decydują na nie. Warto pamiętać o tej możliwości, bo ona może sporo ułatwić.