You are currently viewing Gipsowy anioł odlany w formie

Gipsowy anioł odlany w formie

Przez wiele lat robiłam ręcznie wykonywane figurki i dekoracje dla znajomych i rodziny. Często mówili mi, że powinnam pomyśleć o założeniu własnej działalności i tworzeniu takich rzeczy odpłatnie. Wahałam się, bojąc się, że jak przestanę robić to z czystej przyjemności i będę robić to pod presją obowiązku zawodowego, to jakość tych rzeczy spadnie. Ale myliłam się i obecnie coraz bardziej rozwijam się, starając wykazywać inwencją twórczą i dostosowywać się do zbliżających się świąt czy różnych okazji.

Anioł gipsowy odlewany w formie

forma anioła do gipsuI tak początkowo wchodziłam na rynek bardzo nieśmiało. Proponowałam w swojej ofercie jedynie rzeczy, które udawało mi się robić całkiem szybko i miałam pewność, że będą bardzo dobrze wyglądać i będą wyróżniać się jakością. Pomysł się przyjął i musiałam stopniowo zwiększać ilość posiadanych materiałów i poszerzać swoją ofertę. Przed jednymi świętami, pomyślałam, że dorzucę do oferty bardziej świąteczne motywy. Było ich kilka, jednak najbardziej zależało mi na stworzeniu charakterystycznego aniołka, który mógłby bardzo ładnie wyglądać w różnych miejscach jako piękna dekoracja świąteczna. Stwierdziłam, że postawię na figurkę gipsową, więc potrzebna mi była forma anioła do gipsu. Szukałam ofert, które będą mnie satysfakcjonowały pod względem wyglądu, bo tu właśnie o ten wygląd wspomnianego aniołka chodziło najbardziej. Gdy wybrałam już odpowiednią formę, to jak trafiła ona w moje ręce, to jeszcze zanim aniołka wprowadziłam oficjalnie do oferty, to najpierw chciałam mieć pewność, że będę w stanie wysokiej jakości figurki tworzyć. Zaopatrzyłam się we wszystko, co mi było potrzebne i wyrobiłam masę gipsową na potrzeby figurki. Foremka była bardzo szczegółowa i świetnie oddawała charakterystyczne elementy typowego anioła, więc efekt końcowy naprawdę robił wrażenie. Delikatnie zajęłam się później obróbką figurki, by upewnić się, że na każdym kliencie zrobi odpowiednie wrażenie i każdy klient będzie zadowolony z zakupu oraz nie będzie żałował wydanych pieniędzy.

Właśnie od tej formy do gipsowego aniołka zaczęłam się o wiele bardziej rozwijać. Odważniej stawiałam na nowe pomysły i nawet byłam bardziej otwarta na potrzeby klientów, którzy coraz częściej sugerowali mi swoje pomysły i prosili o ich realizację. To mnie nauczyło, że nie wolno zamykać się i stawiać tylko na wypróbowane pomysły. Trzeba się rozwijać, trzeba próbować nowych rzeczy, aż w końcu taki aniołek gipsowy otworzy drzwi do jeszcze większych możliwości i samodoskonalenia się.