You are currently viewing Ile kosztuje stacjonarny vaporizer?

Ile kosztuje stacjonarny vaporizer?

  • Post author:
  • Post category:Usługi

 

Osoby przyjmujące produkty konopne, najczęściej szukają najbardziej optymalnego sposobu na ich przyjmowanie. Tyczy się to głównie użytkowników oleju, jak i suszu CBD. Bowiem smak oleju nie musi odpowiadać każdemu, a palenie medycznej marihuany jest nie tylko szkodliwe, ale bardzo mało efektywne. Toteż zawsze warto szukać alternatywy w waporyzacji.

Gdzie kupić stacjonarne vaporizery Volcano?

stacjonarny vaporizer volcanoDużo się słyszy o waporyzacji, ale tak naprawdę niewielu wie, na czym polega. A mechanizm jest bardzo prosty, bowiem polega na odparowaniu substancji aktywnych, w tym CBD, z suszu konopnego, olejów, a także wosków konopnych. Zasadnicza różnica między spalaniem suszu, a poddaniem go procesowi waporyzacji jest taka, że w waporyzatorze nie dochodzi do jego spalana, a jedynie do podgrzania, co prowadzi do stopniowego uwalniania się substancji aktywnych. Natomiast w przypadku palenia temperatura jest zbyt wysoka i zanim składniki aktywne zdążą się uwolnić, susz ulega spopieleniu. To oczywiście bardzo mało wydajny sposób, bowiem większość suszu zostaje zmarnotrawiona. Natomiast przyjmowanie suszu z waporyzatora jest najbardziej aktywne, bowiem susz jest nie tylko dokładnie odparowany, ale także potrzeba dużo mniejszych jego ilości, by poczuć maksymalny efekt działania. Zakup waporyzatora jest też dobrym pomysłem ze względów zdrowotnych, ponieważ  z racji tego, ze w tych urządzeniach nie dochodzi do spalania, nie mamy do czynienia z substancjami smolistymi, ani z większością związków kancerogennych, jakie wydzielają się w procesie spalania. Jednym z najlepszych urządzeń na rynku jest kultowy już stacjonarny vaporizer Volcano. Największą jego zaletą, jest ilość oraz jakość produkowanej pary, a także bardzo krótki czas jej produkcji. Natomiast za pewne ograniczenie trzeba uznać, iż używanie go jest możliwe wyłącznie w miejscach, gdzie jest dostęp do gniazdka sieciowego. Jednakże ktoś, kto decyduje się na taki vaporizer, raczej wie, na jaki rodzaj urządzenia się decyduje. Volcano nie sposób porównać z urządzeniami przenośnymi, bo to jak porównać Ferrari z Polonezem – nie ma najmniejszego sensu, gdyż przegrywają w każdym aspekcie.

Waporyzatory Volcano są dostępne w kilku wersjach, te najtańsze zaczynają się od tysiąca dwustu-tysiąca trzystu złotych, natomiast najdroższe urządzenia to wydatek około dwóch-trzech tysięcy. Jednak nie ma się co dziwić cenom waporyzatorów marki Storz&Bickel, gdyż są niezwykle funkcjonalne i można je wykorzystywać także do podawania lekarstw oraz aromaterapii.