You are currently viewing Kocyk bambusowy przyjemnie otuli każde dziecko

Kocyk bambusowy przyjemnie otuli każde dziecko

 

Kiedy na świat przychodzi niemowlę jest ono całkowicie zdezorientowane i przerażone otaczającym je światem. Sam poród jest dla niego nie lada wyzwaniem, kiedy to z ciepłego i przyjemnego brzuszka mamy znajduje się w głośnym i zimnym świecie, gdzie wszystko jest nowe i nieznane. Maluchy są często przerażone zastaną sytuacją i szukają sposobu na to, by poczuć się lepiej oraz bezpieczniej. 

Bogata oferta kocyków bambusowych

kocyki bambusoweW tym przerażającym świecie maluch znajduje ukojenie w ramionach swojej mamy, słysząc jej głos i pijąc mleko, które jest najlepszym i najodpowiedniejszym pokarmem dla nowo narodzonego malucha. Malutkie dzieci z początku cały czas śpią. Potrzebują one go do regeneracji oraz rozwoju. Noworodki śpią przez większość dnia, robiąc sobie krótkie przerwy na aktywność. Niezwykle ważne jest zatem, by zapewnić im jak najbardziej komfortowe warunki, by sen przebiegał w sposób niezakłócony. Tylko wtedy będzie on najefektywniejszy i wszystkie jego fazy będą harmonijnie przebiegać jedna po drugiej. Maluchy lubią spać otulone w miękki kocyk, który jest przyjemny i miły w dotyku. Wiele niemowląt uwielbia kocyki bambusowe, bowiem są one niezastąpione podczas snu. Otulony nimi maluch śpi spokojnie, a co najważniejsze czuje się komfortowo. Tkanina bambusowa ma wspaniałe właściwości, doskonale chłonie wilgoć i zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Jest to bardzo istotne bowiem niemowlęta pocą się bardzo dużo, co może powodować potówki, które są częstą dolegliwością u małych dzieci. Im bardziej przewiewna tkanina tym mniejsze ryzyko, że dolegliwość ta spotka nasze dziecko. Kocyk bambusowy świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu, sprawia, że dziecko nim owinięte czuje się bezpieczne oraz szczęśliwe. Kocyki występują w różnych fasonach, mają ciekawe wzornictwo, które cieszy oko nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Kolorowe wzory są niezwykle atrakcyjne i stanowią świetną ozdobę dziecięcego łóżeczka albo wózka. Można z powodzeniem wziąć je na spacer i przykryć dziecko, by zapewnić mu ochronę przed wiatrem oraz chłodem. Jest on zatem niezastąpionym elementem codziennych spacerów.

Wielu rodziców bardzo chętnie korzysta z różnych udogodnień oraz pomocy, które znacznie ułatwiają opiekę nad niemowlęciem. W sklepach znajdziemy mnóstwo produktów, które są przydatne dla świeżo upieczonych rodziców. Kompletując wyprawkę nie należy zapomnieć o kocykach bambusowych, które przydadzą się każdego dnia. Można nimi przykryć dziecko w domu oraz na spacerze, a także wykorzystać na wiele innych sposobów. Ciekawe wzornictwo i piękne kolory są niebywałym atutem produktu, co sprawia, że jest tak chętnie kupowany przez wielu rodziców.