You are currently viewing Kocyki niemowlęce minky

Kocyki niemowlęce minky

  • Post author:
  • Post category:Handel

Całą ciąże byłam bardzo podekscytowana. Był to dla mnie czas, w którym miałam chęci na przygotowanie wszystkiego na nadejście maleństwa. Dużo zmieniałam, przemeblowywałam pokoik dziecka. Cały czas byłam czymś zaabsorbowana. Mój mąż również bardzo się cieszył, że zostanie ojcem i pomagał mi we wszystkim. Ja starałam się być taką świadomą mamą i kupować tylko odpowiednie rzeczy dla mojego dziecka.

Zakup kocyka dla maluszka

kocyki dla niemowląt minky we wzoryW ten sposób stałam się regularnym klientem sklepu z asortymentem dla dzieci i matek. Miałam już całkiem sporo, jednak kilka rzeczy dalej znajdowało się na mojej liście zakupów. Dlatego w zeszłym tygodniu wybrałam się po kocyki dla niemowląt minky we wzory, ponieważ uważałam, że taki zakup to konieczność. Kocyk powinien być odpowiednio miękki, dlatego lepiej nabyć go ze sklepu dziecięcego. Tam będziemy mogli mieć pewność, że jakość wykonania będzie bardzo dobra i dostosowana dla dzieci. Niemowlaki mają bardzo delikatną skórę i zwykłe materiały mogłyby je podrażniać. Dlatego też postanowiłam wybrać jakiś ładny kocyk minky. Będąc w sklepie dowiedziałam się, dlaczego dla niemowląt poleca się właśnie takie rodzaje kocyków. Okazało się, że taki materiał potrafi zatrzymywać ciepło. Mimo takiej właściwości, był przewiewny i ”oddychał”. Takie kocyki idealnie nadawały się do użytkowania przez cały rok. Można było używać ich na spacerach, jak i wyłożyć nimi fotelik do karmienia. Dowiedziałam się, że kocyki te są ręcznie szyte w Polsce. Dlatego też nie przebywają długiej drogi transportu i są bardzo czyste. Kocyk, który wybrałam był bardzo kolorowy. Wiedziałam, że będę miała dziewczynkę, więc mogłam zdecydować się na różowe wzory. W sklepie na wystawie można było sprawdzić i dotknąć kocyk, jednak gdy już się na niego zdecydowaliśmy, pani ekspedientka wyjmowała nam taki sam, ale dokładnie zapakowany. Dotykając tamtego materiału czułam, jak bardzo jest delikatny i przyjemny. Nie dziwiłam się, że poleca się takie kocyki dla niemowląt, ponieważ dziecko ma delikatną skórę i trzeba o nią dbać.

Produkty dla dziecka muszę przechodzić liczne testy i sprawdzanie jakości. Wymogi są bardzo restrykcyjne. Dlatego też kupując kocyk ze sprawdzonego miejsca, miałam pewność, że zapewnię mojej małej kruszynce komfort jakiego potrzebuje. Później dokupiłam jeszcze ze dwa inne kocyki, żeby miała na zmianę, bo czasami trzeba je przecież wyprać. No a na spacery poleca się chodzić codziennie z takim maluszkiem. Chociażby po kilka minut, żeby mógł przyzwyczaić się do świeżego powietrza.