Kontrahent będzie wysyłał nam listwy do sklepu

Kontrahent będzie wysyłał nam listwy do sklepu

Zatrudniłam się jakiś czas temu do sklepu z artykułami budowlanymi. Swoją karierę zaczynałam na kasie a po pół roku dostałam awans. Byłam odpowiedzialna za zamawianie do sklepów paneli i listew przypodłogowych a także wszystkich innych materiałów, które są niezbędne żeby położyć lub zamontować te materiały. Na początku obawiałam się czy ja sobie poradzę. Nigdy do tej pory nie miałam do czynienia z negocjacjami, zamawianiem towarów ale przełożona stwierdziła, że jestem kompetentna i nie chciałam jej zawieść.

Udało mi się załatwić białe listwy

białe listwy podłogowe do mieszkaniaPo kilku dniach szkolenia stwierdziłam, że to nie jest nic trudnego. Musiałam się tylko przyzwyczaić do nowej formy pracy i poznać ją bliżej. Kiedy już byłam po szkoleniu postanowiłam poszukać nowych kontrahentów, którzy byli odpowiedzialni za produkcję paneli lub listew podłogowych. W ciągu tygodnia udało mi się podpisać umowę z firmą, która była znana na rynku. Ich towary były doceniane przez fachowców. Białe listwy podłogowe do mieszkania, domu czy nawet firmy będą na pewno chętnie kupowane w naszym sklepie. Udało mi się wynegocjować dobrą cenę. Dzięki temu nowy towar będzie mógł być sprzedawany w konkurencyjnych cenach. Zdecydowałam się na kontakt z tą firmą ponieważ byłam przekonana, ze ich materiały są dobrej jakości. Białe listwy podłogowe do mieszkania musiały być solidnie wykonane. Naszej firmie zależało na materiałach dobrej jakości, które będą solidne i w trakcie remontów będą łatwe w obsłudze. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci mają różne możliwości finansowe dlatego staramy się zapewnić w naszym sklepie towary z wyższych i niższych półek ale wszystkie muszą spełniać określone normy i wymagania. Listwy podłogowe będą dostarczane do naszego sklepu bezpośrednio od kontrahenta. On będzie załatwiał transport wiec nasz sklep nie będzie musiała już tego pilnować. Będę się do nich odzywać jak wiedząc jaki jest stan i z wyprzedzeniem będę dawała znać aby listwy zawsze były dostępne dla naszych klientów. Współpraca z firmą przebiegała bez problemów i każde zamówienie było realizowane przez nich na czas.

Moja szefowa była ze mnie bardzo zadowolona. Podziękowała mi za zaangażowanie i zachęcała do dalszych poszukiwań nowych kontrahentów i klientów. Od każdej umowy będę miała płacone dodatkowe pieniążki w postaci premii i na koniec miesiąca może uzbierać się z tego całkiem przyzwoita kwota. Byłam bardzo szczęśliwa, że tak łatwo mi poszło. Nie sądziłam, że w znajdowaniu klientów i negocjacjach odnośnie cen będę taka dobra. 

Close Menu