You are currently viewing Kreatywne legowisko dla psa

Kreatywne legowisko dla psa

  • Post author:
  • Post category:Psy

Po trzech latach, mieszkania postanowiłem zrobić generalny remont. Wszytko od początku wymienić i przebudować. Szukając pomysłów na wykończenie i urządzenie mieszkania, natrafiłem na meble wykonane z palet. Szczerze to jest dość kreatywny pomysł i postanowiłem wykorzystać. U mnie w firmie mam takich drewnianych palet na pęczki, więc na spokojnie mi ich wystarczy. Ogólnie postanowiłem je wykorzystać do mojego małego ogródka. Pomyślałem, że z nich zrobię taki mały kącik tarasowy, w sumie z kawałkiem zieleni nic nie robiłem od tylu lat.

Posłanie dla swojego pupila

poduszki dla psów na europaletyWięc ten zielony teren, który mam w końcu go jakoś zagospodaruję mój pies Akira – będzie nadal miał w nadmiarze do wybiegania. W końcu shiba nie jest, aż tak duża w porównaniu do innych ras. Również specjalnie dla niego chciałem zrobić specjalne honorowe dla niego miejsce. Palety wyszlifowałem, pomalowałem je lakierem zabezpieczającym. Tylko pozostaje mi znaleźć poduszki dla psów na europalety. To się okazało dość dużym wyzwaniem ponieważ ilość asortymentu, którego widziałem w internecie jest przytłaczająca. Ilość rozwiązań, legowisk jakie mogłem wybrać dla Akiry były fajne i bardzo konkurowały między sobą. Jednak ostatecznie zdecydowałem się na gruby materac z poduszkami pikowanymi pełniące rolę oparcia jako cały zestaw w kolorze grafitu co mnie bardzo cieszy. Będzie bardzo ładnie komponowało z ławkami i jednocześnie dobrze się odznaczał, wręcz mówił sam za siebie że to jest miejsce dla mojego ukochanego Akiry. Materiał pokrowca jest wodoodporny co jest dużą zaletą. Jeśli chodzi o utrzymywanie czystości jest możliwość ściągnięcia pokrowca i wyprania. Materac jest gruby więc jestem pewien, że Akira będzie miał miękko i wygodnie w trakcie wylegiwania się. To jest ciekawe jak szybko zmieniają się trendy, a za nimi powstają nowe kreatywne rozwiązania dla zwierząt, które współgrają razem z technikami dekoracyjnymi przez co stają się one ogólnie popularne. Co daje nam później gigantyczny ciężki wybór nam właścicielom swoich pupili. Wiadomo każdy kochający właściciel chce jak najlepiej dla swojego pupila.

Okazało się, że ogród nie był najcięższą rzeczą ale na pewno tak samo pracochłonną jak mieszkanie. Nie wiem czemu ale odniosłem wrażenie, że na urządzenie ogrodu spędziłem tyle samo czasu co na sam dom. Co mnie najbardziej cieszy, to że Akira bardzo szybko sobie upodobał nowe legowisko z palet. Cały mój mały taras wygląda modernizacyjnie. Nawet teraz leży sobie na nim wyciągnięty i obserwuje moje ciężkie zmagania w sadzaniu świerków pod płotem.