You are currently viewing Laser Lightsheer et  polecany w depilacji

Laser Lightsheer et polecany w depilacji

 

Problemy z nadmiernym owłosieniem dotykają praktycznie każdego. Zwłaszcza w okresie letnim, kiedy częściej korzystamy ze stref basenowych i plaży zależy wszystkim na gładkim i pięknym ciele. Do niedawna stosowane były tradycyjne metody depilacyjne, polegające na mechanicznym usuwaniu włosów lub stosowaniu preparatów chemicznych. Zarówno golenie jak i używanie depilatorów nie przynosi trwałych efektów. Bardzo często po zabiegach dochodzi do podrażnień skóry, zapalenia mieszków włosowych, a także wrastania włosów.

Działanie lasera Lightsheer et

polecany laser lightsheer etWoskowanie jest bardzo bolesne, a efekty są krótkotrwałe. W medycynie estetycznej wykorzystuje się obecnie wiele terapii związanych z użyciem lasera w celu usunięcia nadmiernego i niechcianego owłosienia. Stosowanie nowoczesnych technologii umożliwia trwałe pozbycie się włosów w szybki i skuteczny sposób. Laseroterapia jest bezbolesna, a działanie wiązki światła koncentruje się tylko i wyłącznie na włosach. Najlepsze lasery umożliwiają usunięcie nawet do 90% owłosienia w kilku seriach zabiegów. Innowacyjny i polecany laser Lightsheer et w jednym zabiegu usuwa do 30% włosów. Jego skuteczność opiera się na działaniu światła i koncentrowaniu energii na mieszku włosa, w którym znajduje się barwnik.Światło przenika tylko i wyłącznie w określone miejsca, pozostawiając pozostałe tkanki i warstwy skóry nienaruszone. Dzięki innowacyjnej technice nie dochodzi do poparzeń i podrażnień tkanek. Światło skoncentrowane na macierzy włosa uszkadza ją i powoduje wypadnięcie włosa. Ze względu na różny poziom wzrostu włosów zabiegi muszą być powtarzane kilkakrotnie. Efekty utrzymują się przez bardzo długie lata, a ewentualnie wyrastające włoski są bardzo delikatne i cienkie. Zabieg można powtarzać, aby osiągnąć zamierzony cel i piękne gładkie ciało. Lasery Lightsheer działają na każdy rodzaj włosa bez względu na jego grubość i kolor. Istnieje możliwość odpowiedniego skonfigurowania urządzenia i dopasowania wiązki światła do indywidualnych uwarunkowań genetycznych. Dlatego zabieg można wykonać u osób posiadających opaloną i ciemną skórę.

Zabiegi są bezbolesne, a przeprowadzone w rekomendowanych salonach kosmetycznych gwarantują bezpieczeństwo dla zdrowia. Odpowiednio przeszkolony personel umiejętnie dobiera parametry urządzenia, aby depilacja była skuteczna i trwała. Ceny zabiegów uzależnione są od partii ciała i ilości serii. Umożliwiają usunięcie praktycznie całego niechcianego owłosienia podczas kilku serii na bardzo długie lata. Ze względu na indywidualne uwarunkowania często poprzedzone są próbami laserowymi i konsultacją z lekarzem lub kosmetologiem, który wyjaśnia działanie lasera i omawia zagadnienia usługi.