You are currently viewing Lider wyciskarek wolnoobrotowych na rynku

Lider wyciskarek wolnoobrotowych na rynku

Zdrowy styl życia coraz częściej na zawsze wpisuje się w ówczesne normy. Społeczeństwo dostrzega pewne konsekwencje związane ze złym odżywianiem oraz brakiem ruchu w swoim życiu. Lepsze nawyki oraz całkowite zmienienie naszej diety może być bardzo trudne jeżeli nie mamy odpowiedniego sprzętu czy miejsca do ćwiczeń. Jednym z ciekawych akcesoriów dla wszystkich fanów zdrowego odżywiania stały się wyciskarki do soków.

Zestaw od producenta wyciskarek hurom 

polecany hurom alphaJest to urządzenie, które za pomocą specjalnej śruby miażdży owoce. Następnie wypływający sok jest kierowany do specjalnego zbiorniczka i gotowy do spożycia. Proces ten powinien być wykonywany porządnie aby miąsz był dokładnie oddzielony od soku, a całość wydała z siebie jak największą ilość napojów. Dzięki temu zyskujemy sporą oszczędność. Liderem na rynku jeżeli chodzi o produkty wolnoobrotowe jest zdecydowanie producent hurom. Ta marka stała się prawdziwym prekursorem w wyciskarkach obrotowych i przez wiele lat dopracowuje swoją technologię. Zyskała spore zaufanie klientów, a jej produkty są najwyższej jakości. Można je wykorzystywać w domach prywatnych bądź w lokalach gastronomicznych, ponieważ urządzenia są wyjątkowo dobrze doprecyzowane. Polecany hurom alpha to wyjątkowy model, który świetnie odnajdzie się w różnych realiach. W zestawie możemy otrzymać manetkę do regulacji gęstości soku. Każdy z nas ma trochę inne preferencje, a hurom daje pełną swobodę w optymalizowaniu gęstości naszych soczków. Mamy również sito do klarownych soków, które daje jeszcze lepszy efekt końcowy związany z usuwaniem wszelkich jednostek miąszu. Co za tym idzie nasz sok jest o wiele bardziej przejrzysty, a jego spożywanie sprawia pełną przyjemność. Możemy również znaleźć sito do gęstych soków. Każdy z nas zna osoby, które preferują pełen naturalny smak i drobinki owoców czy warzyw wcale mu nie przeszkadzają. Wręcz przeciwnie, im bardziej zwarta konsystencja tym o wiele lepiej. Nie którzy wykorzystują taki sok do różnego rodzaju przygotowywanych potraw i w takich okolicznościach zwiększona gęstość będzie jak najbardziej na wskazanym miejscu.

Zestaw zawiera również przystawkę do lodów, stojak na akcesoria oraz formę do tofu. Dzięki temu nasza wyciskarka hurom alpha staje się uniwersalnym oraz przydatnym urządzeniem, które może mieć różne zastosowanie. Oprócz tego możemy liczyć oczywiście na pełną gwarancję i w razie problemów bez obaw można liczyć na naprawę bądź całkowitą wymianę naszego sprzętu. Jest to idealne zabezpieczenie.