You are currently viewing Małe praktyczne torebki

Małe praktyczne torebki

Codziennie każda kobieta z wychodząc z domu nigdy nie zapomina o torebce. Jest to bardzo ważny dodatek każdej kobiety. Wiele pań ma mnóstwo toreb różnego rodzaju, większych, mniejszych, z długim paskiem lub tylko taką na ramie. Są sytuacje, w których duża torba nie jest praktyczna i mimo, że na przykład nie wszystko możemy zabrać decydujemy się na te mniejsze, które są bardziej praktyczne. 

Nerki jako zamiennik torebki

praktyczne torebki nerki damskieCo jednak w sytuacji kiedy, żadna z posiadanych torebek nie będzie pasowała do okoliczności, lub po prostu nie ma możliwości założenie jej na ramie? W takiej sytuacji idealnym zamiennikiem będą praktyczne torebki nerki damskie. Jeszcze nie tak dawno były uznawane za kicz. Natomiast dziś jest to modny dodatek do stylizacji, który w wielkim nowym stylu powrócił z lat 90. Obecnie na rynku jest wiele marek, które posiadają w swojej ofercie ogromny wybór tego typu torebek. Dużym plusem jest to, że są małe i zgrabne. Nie trzeba nosić ich na ramieniu co też jest ogromnym plusem w sytuacji kiedy nie ma na to możliwości. Są zapinane na pasku i można je nosić w pasie. Niczym nie przeszkadzają w chodzeniu czy bieganiu a nawet na zabawie. Nerki mogą być sportowe wykonane z materiału i lekkie na nieformalne wyjście czy do biegania. Natomiast na rynku są dostępne również nerki skórzane lub z imitacji skóry. Takie nerki są bardziej eleganckie. Mogą idealnie pasować na wyjście ze znajomymi a także na ważniejsze okazje również do sukienki. Najfajniejszą cechą tych zamienników dla torebki jest to, że mają zapinany pasek dzięki czemu ich nie zgubimy, może być to zatrzask, ale również sprzączka jak w pasku do spodni. Dodatkowym atutem jest to, że posiadają kilka kieszonek czy to większych czy też mniejszych, oczywiście zapinanych na suwak. Dzięki czemu nie musimy się martwić o to, że coś nam z niej wypadnie. Dodatkowo noszenie nerek w obecnych czasach jest bardzo modne, więc dzięki takiemu dodatkowi do stylizacji zamiast torebki bardzo łatwo można dodać sobie elegancji i szyku.

Taki dodatek dobrze sprawdzi się w każdej sytuacji na przykład kiedy musimy zabrać tylko jakieś małe drobiazgi, lub idziemy na imprezę i nie chcemy zgubić torebki czy nawet kiedy idziemy po prostu na spacer z psem czy pobiegać. Dodatkowo oznacza to, że nie musimy nosić dużej uciążliwej torby cały czas na ramieniu a lekka nerkę w pasie. Najważniejsze jednak jest to, że wprowadzając taki dodatek do swojej stylizacji idziemy z duchem czasu i podążamy za modą ale przede wszystkim będziemy wyglądać stylowo.