You are currently viewing Moje naturalne maści

Moje naturalne maści

Coraz częściej Polacy decydują się sięgać po produkty naturalne. Wszystko, co zostaje oznaczone jako bio jest aktualnie w modzie. Nie zawsze chodzi jednak tylko o pewne przemijające trendy. Dla części konsumentów dbanie o środowisko naturalne ma olbrzymie znaczenie i właśnie te osoby najczęściej sięgają po produkty o prostych, naturalnych składach. Ma to niebagatelne znaczenie w szczególności w dwóch obszarach, a mianowicie w przypadku żywności oraz kosmetyków. Dziś napiszę Wam o swojej maści na rozstępy, która jest w pełni naturalnym, a do tego bardzo tanim produktem.

Niedroga maść mojego autorstwa

niedroga naturalna maśćJako farmaceutka i chemiczka od zawsze lubiłam odmierzać proporcje składników oraz mieszać przeróżne substancje. Szybko przekonałam się, że dzięki wiedzy zdobytej podczas toku swoich studiów, a także umiejętnościom, jakie nabyłam od mojej babci zielarki, mogą samodzielnie tworzyć pewne zdrowotne preparaty. Oczywiście wszystkie produkty swojego autorstwa najpierw samodzielnie testuję, a następnie (zgodnie z literą obowiązującego w naszym państwie prawa) patentuję i zatwierdzam znakami jakości. Możecie zatem mieć pewność, że wyroby stworzone w mojej pracowni są bezpieczne i w pełni naturalne. Na wszystkich znajdują się dokładne opisy zastosowania oraz składy. Wśród kilkunastu stworzonych przeze mnie produktów absolutnym hitem okazała się niedroga naturalna maść przeciw rozstępom. Od dwóch lat popyt na nią stale rośnie. Odwiedzają mnie już nie tylko klientki z okolicy, ale także z zagranicy. Maść zrobiła zatem furorę i jest polecana przez rzesze konsumentek, jak wspaniały produkt pomagający uniknąć rozstępów na różnych częściach ciała. Najczęściej po ten preparat sięgają kobiety będące w ciąży i obawiające się, że stan ich skóry w niedługim czasie ulegnie pogorszeniu. Okazało się, że regularne stosowanie mojej maści pomaga niemal każdej przyszłej mamie uniknąć rozstępów. Z kolei, nawet jeśli się one jednak pojawią (np. ze względów generycznych predyspozycji), możemy mieć pewność, że dzięki preparatowi będą niemal niewidoczne. Oczywiście dokładna receptura mojego preparatu jest objęta tajemnicą, ale zapewniam, że wszystkie składniki są bardzo bezpieczne i w stu procentach naturalne.

Z pewnością w dzisiejszych czasach, w których wszędzie wokół nas istnieją chemiczne związki, warto sięgać po te produkty, które pochodzą z naturalnych źródeł. Moje maści, krewy oraz szampony są zawsze przygotowywane jedynie z wyciągów ziołowych. Opatentowane przeze mnie produkty cieszą się z roku na rok coraz większym powodzeniem wśród polskich i zagranicznych klientów.