You are currently viewing Motor dla dziecka na urodziny

Motor dla dziecka na urodziny

Jakiś czas temu nasz syn zafascynował się motorami dziecięcymi na akumulator. Widział, że jego kolega z grupy w przedszkolu taki ma i on również bardzo chciałby taki mieć. W sumie mu się nie dziwię bo podejrzewam, że wielu jego kolegów marzy o takim motorze lub samochodzie na akumulator. Niestety nie można mieć wszystkiego. Niestety obecnie spłacamy z mężem kredyt na dom, więc nie stać nas na zakup takiego motorka na akumulator. 

Solidny motor w atrakcyjnej cenie

solidny motor na akumulatorPrzynajmniej tak nam się wydawało, że nie stać nas na taki zakup dopóki mój mąż nie zainteresował się bliżej tym tematem. Wszystko przez reklamę, która wyświetliła mu się podczas przeglądania serwisów społecznościowych. Okazało się, że jest producent zabawek dla dzieci, który zapewnia solidny motor na akumulator w dobrej cenie. Zazwyczaj żadne z nas nie wierzy w takie słowa, ponieważ jest to język marketingowy, ale w tym przypadku z ciekawości postanowiliśmy sprawdzić co mogą nam zaproponować. Co się okazało? Rzeczywiście w sklepie znajdują się bardzo fajne motorki na akumulator w atrakcyjnych cenach. Myślałam, że takie zabawki są dużo droższe. Nie wiem, czemu myśląc o takim motorze zawsze miałam przed oczami kwotę tysiąca albo dwóch. Okazuje się, że wcale nie są to aż takie wysokie ceny. Co prawda nie stać nas nadal, żeby wydać tyle kasy na solidny motor, ale postanowiliśmy zrobić składkę wśród rodziny. W końcu jak i tak każdy chce kupić młodemu prezent na urodziny to możemy się złożyć i kupić coś co naprawdę mu się spodoba. Dziadkowie oczywiście przyklasnęli temu pomysłowi i tym sposobem szybko udało nam się uzbierać na wymarzony prezent dla naszego synka, bez specjalnego obciążenia kieszeni naszej i naszych najbliższych. Od razu pojechaliśmy i dokonaliśmy zakupu takiego motoru. Już wcześniej mieliśmy upatrzony model. Producent jeszcze nam zszedł troszkę z ceny, ponieważ braliśmy towar z ekspozycji, więc jeszcze dokupiliśmy młodemu kask, ponieważ nie wyobrażam sobie, żeby miał wsiąść na solidny motor na akumulator bez ochrony na głowę. 

Już jutro przypadają urodziny naszego dziecka. Motor czeka u moich rodziców w garażu, ponieważ tam urządzamy imprezę urodzinową dla naszego dziecka. Już nie mogę się doczekać aż młody dostanie swój prezent. Na pewno bardzo się ucieszy. Ten prezent sprawia, że sama zaczynam cieszyć się jak dziecko jak wyobrażam sobie jaka będzie jego radość. Mam nadzieję, że jutro pogoda dopisze, żeby mój syn mógł od razu wsiąść na swój nowy motor i go wypróbować jeżdżąc u dziadków na podwórku.