You are currently viewing Na wakacje zabieram rodzinkę do Zakopanego

Na wakacje zabieram rodzinkę do Zakopanego

Dawno już nie byłem w stolicy polskich Tatr na wakacjach. W zasadzie to na takich dłuższych wakacjach jeszcze nigdy nie byłem w Zakopanem. Jak już to co najwyżej na trzy lub góra cztery dni, na taki dłuższy weekend. W tym roku jednak zamarzyło mi się spędzenie wakacji w popularnym kurorcie. A nasze Zakopane to idealne miejsce na wakacje zarówno na zimę jak i na lato. Szybko przekonałem do tego pomysłu żonę i naszego synka. A teraz właśnie szukam jakiś luksusowych apartamentów w tym pięknym górskim mieście.

W Zakopanem zawsze znajdzie się noclegi

bystra woda zakopaneChociaż do wakacji były jeszcze jakieś dwa miesiące to z tego co widzę to nie ma żadnych problemów ze znalezieniem noclegów. Wiadomo, że najtańsze oferty noclegowe są już mocno poprzebierane. Zawsze jest tak, że najtańsze noclegi znikają najszybciej. Ja na szczęście nie jestem zainteresowany zwykłymi noclegami. Chciałem, żebyśmy na wakacjach zamieszkali w porządnym apartamencie. Takim, w którym można sobie przygotować coś do jedzenia i nie trzeba widywać się z tłumem innych turystów. Taką ofertę apartamentów ma osiedle Bystra Woda Zakopane, które jest typowym osiedlem apartamentowców na wynajem. Pomimo, że jest ich kilkanaście to jednak każdy jest w bezpiecznej odległości od siebie. Każdy apartament wygląda jak zupełnie osobne mieszkanie. Wejścia do nich są od zewnątrz, więc nie trzeba się z nikim mijać na klatce schodowej. Wyskoczyła mi prezentacja tych apartamentów w internecie i chyba od razu dałem się namówić na taki rodzaj noclegów. Moja żona i synek też się zachwycili bardzo fajnym wyglądem tych apartamentowców. Od razu postanowiłem tam zadzwonić i właśnie skończyłem rozmawiać przez telefon. Okazało się, że mają jeszcze całkiem sporo wolnych miejsc. Zarezerwowałem jeden apartament dla naszej trójki na cały tydzień i postanowiłem od razu przesłać zaliczkę. Uważam, że cena jak za taki luksus jest naprawdę dobra. Luksusowe i komfortowe noclegi w Zakopanem znajdą się zawsze, bo jest ich bardzo dużo, więc w zupełności ich wystarczy dla każdego zainteresowanego turysty.

Im droższe noclegi w Zakopanem tym więcej wolnych miejsc i większe możliwości ich zarezerwowania. Ja znalazłem idealny apartament na nasze pierwsze wakacje w zimowej stolicy Tatr. Jeśli wakacje w Zakopanem nam się spodobają to nie wkluczam, że przyjedziemy tu również zimą. Warto w tym miejscu podkreślić fenomen tej miejscowości turystycznej. Jest to chyba jedyna taka miejscowość, która jest oblegana zarówno zimą jak i latem. I zawsze jest tutaj co robić.