You are currently viewing Najlepsze międzynarodowe transporty planowane

Najlepsze międzynarodowe transporty planowane

Razem z siostrą, jeszcze jako małe dziewczynki, planowałyśmy stworzenie własnej firmy, w której to my będziemy robić to, co lubimy i będziemy wspólnymi siłami się rozwijać. I byłyśmy w tym tak zacięte, że jak najbardziej udało nam się to osiągnąć. Na dobre weszłyśmy w branżę zoologiczną i zajmowałyśmy się produkcją akcesoriów dla zwierząt oraz częściowo wysokojakościową karmą. Nasza firma rozbudowywała się na tyle, że nie tylko było to widać po liczbie zatrudnianych pracowników, ale też poprzez rozszerzanie swoich kierunków dostaw poza granice naszego państwa.

Skuteczne wykorzystanie planowanego transportu międzynarodowego

transport planowany międzynarodowyNie miałyśmy żadnych problemów z dostawami w naszej ojczyźnie. Wszystkie miałyśmy już rozplanowane i to tak funkcjonowało bardzo automatycznie. Tymczasem rozszerzenie się na kolejne kraje powodowało, że trzeba było się do tego odpowiednio przygotować. Zależało nam na tym, by jak najlepiej wypaść w oczach zagranicznych klientów, bo tylko w taki sposób mogłyśmy zostawić sobie furtkę do dalszego rozwoju. Poza tym na naszym podwórku już wyrobiłyśmy sobie markę rzetelnego i solidnego producenta i tak samo chciałyśmy być postrzegane we wszystkich innych miejscach. Mój mąż, który ogólnie pracował w transporcie, powiedział, że najlepiej jeśli wykorzystamy do tego transport planowany międzynarodowy. Taki transport zapewniałby bardzo regularne dostawy w wybrane miejsca, wszystkie dostawy byłyby wykonywane w ustalonych godzinach i do tego przy korzystaniu z takich usług, mogłybyśmy wszystko jak najlepiej dostosować do naszych potrzeb i możliwości. Mąż podał nam kontakt do sprawdzonej firmy transportowej, dzięki czemu mogłyśmy z siostrą zacząć na poważnie ustalać wszelkie szczegóły łańcuchu dostaw naszych produktów do sąsiadujących z nami krajów. Przedstawiciele tej firmy zrobili na nas ogromne wrażenie, bo podchodzili do swoich obowiązków i swoich klientów w bardzo podobny sposób co my – a skoro pracowaliśmy wszyscy na podobnych zasadach i kierowaliśmy się podobnymi wartościami, to łatwiej było nam się ze sobą dogadać.

Wszystko zostało ustalone i dzisiaj możemy swobodnie mówić o kolejnym sukcesie naszej firmy. Dzięki bardzo dobrze zaplanowanemu transportowi do innych krajów, dostawy zawsze docierają na czas i nigdy do tej pory nie miałyśmy żadnych problemów z upewnieniem się, że nasze produkty trafią w odpowiednie miejsce i w odpowiednim stanie. To powodowało, że traktowano nas z wielkim zaufaniem i uznawano za czołówkę producentów w naszej branży.