Najlepsze wyposażenie restauracji

Najlepsze wyposażenie restauracji

  • Post author:
  • Post category:Jedzenie

Razem z mężem kilka lat temu zdecydowaliśmy się, że otworzymy restaurację. Już od dłuższego czasu chodziło nam to po głowie, więc cieszyłam się, że zdecydowaliśmy się i odważyliśmy na podjęcie na takiej decyzji. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez naszej knajpy. Na szczęście nie tylko ja, bo całe grono naszych stałych klientów również nie widzi innego rozwiązania. Czas najwyższy, aby chyba otworzyć kolejny lokal. 

Dobre zaopatrzenie gastronomiczne 

najlepsze zaopatrzenie gastronomiczne - łódźDecyzję o otwarciu kolejnej restauracji, podjęliśmy wspólnie z mężem. Pomyśleliśmy o knajpie po drugiej stronie miasta, tak aby druga część społeczeństwa też miała w miarę blisko, aby spróbować naszych smaków. Miejsce udało nam się znaleźć w ekspresowym tempie. Lokal znajdował się w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem i parkingiem obok. Lepiej być nie mogło. Z nową ekipą do pracy też poszło ekspresowo. Chętnych do pracy nie brakowało, a mogę powiedzieć, że nawet mieliśmy w czym wybierać. Musieliśmy też znaleźć najlepsze zaopatrzenie gastronomiczne – Łódź na szczęście opiewał w tego typu propozycje. Nie pozostało nam nic innego, jak na spokojnie usiąść do tego, popatrzeć, porównać i wybrać najlepszą ofertę. Jedna z firm oferowała naprawdę szeroki asortyment. Całe zastawy – sztućce, talerze, szklanki, filiżanki, przeróżne sprzęty, jak blendery, kruszarki i maszyny do lodów, sokowirówki, podgrzewacze, garnki, patelnie, zmywarki, piekarniki. No jednym słowem oferowali wszystko, całe potrzebne zaopatrzenie. Na wszystko była gwarancja, sprzęty były wykonane bardzo dobrze jakościowo. Generalnie wszystko było, tak jak powinno być. Ja byłam skłonna już złożyć zamówienie, ale mąż chciał jeszcze trochę popatrzeć, poszukać. W tym wypadku zobaczyliśmy jeszcze dwie propozycji dwóch innych sklepów, jednak nie dorównywały one ofertą tego pierwszego. Zdecydowaliśmy się w takim razie wybrać tamtą opcję i przystąpić do składania zamówienia. Z racji, iż złożyliśmy dosyć duże zamówienie, to dostaliśmy naprawdę spory rabat, więc mi jeszcze bardziej spodobała się ta firma. 

Nasza druga restauracja osiągnęła taki sam sukces, jak pierwsza, a może i nawet większy! Od samego początku nie brakuje nam klientów,a wręcz mamy ciągle robione rezerwacje na stoliki. Bardzo się z mężem z tego powodu cieszymy, bo widzimy, że nasza ciężka praca i zaangażowanie, naprawdę się popłaca. Klienci zadowoleni, najedzeni to i nic dziwnego, że cały czas do nas wracają, ściągając ze sobą nowych. Kto wie, a może za jakiś czas zdecydujemy się na otwarcie trzeciego punktu.