Najlepszy puder do twarzy

Wakacje upływały bardzo szybko. Cały czas miałam jakieś zajęcie i świetnie się bawiłam z moimi przyjaciółmi. Nie skupiałam się na żadnych przyziemnych rzeczach. Pomalowałam się rano i nic więcej mnie nie interesowało. Jednak spojrzałam któregoś dnia w lustro. Nie spodobał mi się fakt, że moja skóra błyszczała się głównie w okolicach czoła, policzków i nosa. Byłam bardzo zniesmaczona tym faktem, bo nie wyglądało to atrakcyjnie.

Zakup dobrego pudru matującego

dobry puder do twarzyKoleżanka powiedziała, że skórę należy odpowiednio zmatowić. No i zaczęłam stosować różne kremy pod makijaż. Przez dwie pierwsze godziny faktycznie twarz była matowa, jednak później świecenie wychodziło podwójnie. Bardzo mnie to demotywowało. Zaczęłam więc szukać innych rozwiązań, ponieważ źle się czułam, gdy moja twarz po prostu błyszczała. Niektóre kobiety lubią efekt rozświetlenia, jednak w moim przypadku każdy błysk był niemile widziany. Moim ratunkiem był więc jakiś dobry puder do twarzy z porządnej drogerii. Postanowiłam niezwłocznie się tam wybrać, żeby zdecydować się na jakiś, który mógłby zmatowić moją twarz. Chciałam, żeby mat utrzymywał się przez cały dzień. Bardzo stresujące jest wieczne patrzenie w lusterko i obserwowanie swojej twarzy. Chciałam być wolna od tego i czuć się swobodnie. Na szczęście, w drogerii był bardzo duży wybór matujących podkładów. Znalazłam nawet podkład przeznaczony specjalnie dla mojej cery.Moja cera jest mieszana, co oznacza, że w niektórych miejscach jest tłusta, głównie na czole i policzkach, a broda i inne okolice bywają przesuszone. Znalazłam puder który eliminował świecenie i pozostawiał skórę w świetnej kondycji na cały dzień. Na początku użyłam testera. bo wiadomo, że lepiej coś sprawdzić przed zakupem. Mimo, że puder ten był renomowanej marki, to wolałam przekonać się dosłownie na własnej skórze, czy będę z niego zadowolona. Po nałożeniu na twarz, skóra nabrała zdrowego kolorytu. Miejsca, które bardzo się błyszczały, od razu się zmatowiły. Nie zastanawiałam się więc długo i od razu pognałam z nim do kasy. Miałam szczęście, bo akurat był w bardzo okazyjnej cenie.

Zauważyłam jeszcze jeden plus wynikający z używania tego pudru. Mój makijaż dzięki niemu wytrzymywał o wiele dłużej, nie musiałam go poprawiać w ciągu dnia. Twarz przez cały dzień utrzymywała odpowiedni mat. Przestałam się świecić i gdy patrzyłam w lustro byłam bardzo zadowolona z tego co widziałam. Puder sprawdził się idealnie i nawet w upalne dni nie zawiódł mnie. Dlatego zostanie ze mną na dłużej i nie wymienię go na żaden inny produkt.

Najlepszy puder do twarzy
Przewiń do góry