You are currently viewing Najskuteczniejsze zabiegi salonowe na cellulit

Najskuteczniejsze zabiegi salonowe na cellulit

 

Niestety słowo cellulit przeraża nie tylko młode dziewczyny, ale i starsze kobiety. Jest to zrozumiałe, nikt nie chce błyszczeć skórką pomarańczową na ciele, psując w ten sposób jego wygląd. Skuteczne zabiegi na cellulit w gabinecie kosmetycznym pozwolą zlikwidować brzydkie guzki na skórze, wyrównać ukojenie skóry i zwiększyć turgor naskórka. Nowoczesna klinika kosmetyczna w Szczecinie wykonuje efektywne zabiegi, które pomogą pozbyć się tego nieprzyjemnego efektu.

Zabiegi antycellulitowe – jakie wybrać?

efektywne zabiegi antycellulitowe w szczecinieStatystyki są bezwzględne – ponad dziewięćdziesiąt procent płci pięknej ma cellulit na ciele, który znajduje się w najbardziej problematycznych miejscach. Patologia dotyczy ud, pośladków, brzucha, przedramion. Bezwzględna walka z tym prowadzona jest wszystkimi dostępnymi metodami. Konieczne jest indywidualne dobieranie zabiegów na cellulit, ponieważ w kosmetologii nie ma uniwersalnych technologii. Należy wziąć pod uwagę wyniki diagnostyki, wiek pacjenta i inne równie ważne czynniki. Najlepszy efekt zapewnia podejście zintegrowane, w którym program antycellulitowy w salonie łączy się z szeregiem obserwowanych przez pacjenta schorzeń. Wśród nich jest żywność dietetyczna, pielęgnacja skóry, aktywność fizyczna. Stosowanie kosmetyków z rynku masowego jest nieskuteczne, okłady to tylko zabiegi towarzyszące. Wszystko to nie może dać pełnego efektu, ważne jest, aby w odpowiednim czasie połączyć efektywne zabiegi antycellulitowe. W Szczecinie pracuje wykwalifikowany kosmetolog, który jest w stanie dobrać indywidualnie zabieg antycellulitowy. Prawda jest taka, że za pomocą tych zabiegów ciało nabiera piękna, a skóra staje się idealna. W grę tutaj wchodzą między innymi fale radiowe. Tryby są ściśle indywidualne. Pozbycie się cellulitu w salonie prowadzi do zniszczenia komórek lipidowych. Działanie termiczne wzmacnia kolagen. Pomaga to wymodelować sylwetkę, skutecznie napinając skórę. Poprzez usprawnienie przepływu limfy i krwi usuwany jest cellulit. Sesje są bezbolesne i trwają od jednej do dwóch godzin. Pełny kurs to od pięciu do dziesięciu wizyt w klinice. Przerwa między nimi wynosi dwa tygodnie. Pierwsze zmiany widoczne są już po trzeciej sesji.

Znane są też zastrzyki antycellulitowe z użyciem środka znieczulającego, czas zabiegu dla obszarów problemowych wynosi trzydzieści minut. Technika jest dobrze tolerowana przez pacjenta i usprawnia procesy metaboliczne w obszarze podskórnej tkanki tłuszczowej. Także mezoterapia to skuteczna metoda walki z cellulitem w postaci iniekcji śródskórnych preparatów leczniczych i odżywczych. To zabieg ukierunkowany na wzmocnienie zdolności regeneracyjnych organizmu. 

Więcej na stronie: www.ikeszczecin.pl