Nasze foteliki spodobały się klientom

Nasze foteliki spodobały się klientom

Prowadzę sklep z rzeczami dla dzieci od jakiegoś czasu. W sumie zdecydowałam się na niego kiedy byłam jeszcze w ciąży. Na początku mąż bardzo dużo mi pomagał. Sklep wymagał remontu, Kupiliśmy nowe regały żeby poukładać zamówiony towar. Sklep był sporych rozmiarów dzięki temu mogliśmy do oferty wprowadzić także wózki, rowerki no i foteliki samochodowe, na których mi najbardziej zależało. Będąc w ciąży zwracałam uwagę na bezpieczeństwo dzieci, Sporo czytałam na ten  temat. Sama zanim kupiłam wózek, łóżeczko, fotelik to sprawdzałam jakie rzeczy są polecane.

Klienci chętnie kupowali dobre foteliki

foteliki samochodowe recaroZależało mi rzeczy wszystkie rzeczy czy mebelki, które dla mojego dziecka wymierałam były dobrej jakości. Nie musiały być drogie i znanych marek ale musiały spełniać wymagania. Towary w naszym sklepie były chętnie wybierane przez naszych klientów. Mieliśmy spory ruch już od samego początku. Przed porodem musiałam trochę zwolnić i zdecydowałam się na zatrudnienie Pani Kasi do pomocy. Świetnie sobie radziła. Miała dobry kontakt z klientami i dzieciakami, które odwiedzały z rodzicami nasz sklep. Kiedy urodziłam dziecko pojawiałam się w sklepie. Sprawdzałam jak sobie radzą i czasem kiedy córka spała zostawałam i pomagałam Kasi. Dla dzieci przygotowaliśmy kącik do zabawy żeby rodzice na spokojnie mogli zapoznać się z naszym asortymentem. Ostatnio w weekend zorganizowaliśmy akcję pokazową fotelików samochodowych. Foteliki samochodowe recaro są dobrej jakości. Przyjechał do naszego sklepu handlowiec z firmy recaro. Przywiózł ze sobą sporo ciekawych materiałów odnośnie ich fotelików samochodowych. Dla dzieci było sporo darmowych gadżetów od balonów, baniek po magnesy na lodówkę. Poinformowaliśmy wcześniej naszych klientów za pomocą strony internetowej, ulotek a także plakatów o tym wydarzeniu. Zależało nam żeby jak najwięcej osób pojawiło się na tej imprezie. Wybór fotelika samochodowego jest bardzo ważny. Specjalista z firmy recaro dokładnie odpowiadał na wszystkie pytania zadawane przez klientów.

W tym dniu przygotowaliśmy także specjalny poczęstunek i rabat na zakupowych, solidny fotelików. Impreza byłą bardzo udana, klienci dopisali. Zysk w tym dniu także był wyższy niż zazwyczaj. Postanowiłam co jakiś czas organizować takie akcje bo dzięki temu klienci są bardziej świadomi co warto kupować dla swoich dzieci. Sama pamiętam jaki miałam mętlik w głowie zanim urodziłam córkę. Kiedy zostajemy po raz pierwszy rodzicami na prawdę nie wiemy co jest dobra a czego lepiej nie kupować. Z czasem człowiek jest bardziej świadomy i niestety na swoich błędach się uczy.