You are currently viewing Niedrogie rowery turystyczne

Niedrogie rowery turystyczne

 

Jeżeli lubimy dalekie wyprawy rowerowe i zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniego dla nas jednośladu, to dobrym rozwiązaniem jest zainteresowanie się ofertą firmy Kross. Bowiem rowery turystyczne tej firmy to absolutna czołówka, która z powodzeniem konkuruje z zagranicznymi markami. Co najważniejsze, rowery Kross nie należą do drogich. 

Solidny rower turystyczny od Krossa

rowery turystyczne krossSą ludzie, którzy z rowerów turystycznych korzystają na dalekich wyprawach, a są też tacy, którzy korzystają z nich na co dzień. Oczywiście panuje tu dowolność, jednak należy mieć na uwadze, że rowery turystyczne najlepiej pokażą nam swoje możliwości w trasie, inaczej nigdy się nie dowiemy, jakie naprawdę są ich możliwości. Rowery turystyczne Kross to pozycja obowiązkowa i każdy, kto planuje zakup takiego jednośladu, powinien się zapoznać z ich ofertą. Bowiem znajdziemy tu aż dwie serie trekkingowców: Evado oraz Trans. Przy czym ta druga jest dedykowana głównie mężczyznom. Transy są też nieco droższe i charakteryzują się nieco lepszym wyposażeniem. Natomiast obie serie są godne uwagi i warto porównać je z ofertami konkurencji. To porównanie nie wyjdzie na korzyść konkurencji, bowiem ceny Krossów są dużo niższe, oczywiście z racji tego, iż jest to rodzimy producent. Zarówno Evado, jak i Transy odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, dopracowaniem szczegółów konstrukcyjnych oraz użyciem najlepszych materiałów. Wszak dobry rower trekkingowy musi być nie tylko solidny, ale również lekki. A w przypadku tych serii rowery nie przekraczają wagi czternastu kilogramów. Jest to bardzo komfortowa sytuacja bowiem sterowanie lżejszym pojazdem zawsze jest prostsze, rower też automatycznie staje się bardziej zwrotny. Koszt rowerów turystycznych Krossa jest mocno zróżnicowany, bowiem różne są modele. Do wyboru mamy ich dwadzieścia – od podstawowych po zaawansowane. Natomiast, by nieco uśrednić ceny, możemy nadmienić, że najtańsze modele rowerów trekkingowych Krossa to wydatek około tysiąca pięciuset złotych, a ceny najdroższych sięgają kilku tysięcy.

Kross jest firmą, która produkuje solidne i bardzo dobrze zaprojektowane rowery. W dodatku niedrogo je sprzedaje, co nas, klientów, cieszy przecież najbardziej. No bo któż nie chciałby kupić produktu wysokiej jakości w cenie dużo niższej, niż oferuje go konkurencja? No właśnie, przecież na takie okazje, czeka niemal każdy klient niestety gorzej jest z producentami, którzy takich szans nie dają wiele. Choć, jak widzimy, Kross jest tu chlubnym wyjątkiem.