You are currently viewing Nowa aranżacja mojego biura

Nowa aranżacja mojego biura

Już jakiś czas temu założyłam swoją własną firmę. Było i w dalszym ciągu jest to spełnienie moich najskrytszych marzeń. Nie spodziewałam się, że uda mi się osiągnąć tak wielki sukces i to tak szybko od momentu założenia swojej działalności. Firma rozwija się w zastraszającym tempie, czasami nawet sama nie wiem kiedy to wszystko się dzieje. Bardzo mnie to cieszy i staramy się ciągle iść naprzód. 

Projektantka wnętrz użytkowych 

aranżacje wnętrz użytkowych w LublinieTak, jak wspominałam, to moja firma rozwija się bardzo dynamicznie. Lepiej niż kiedykolwiek mogłam to sobie wyobrazić. Pamiętam, jak to wszystko dopiero startowało, jaka ja byłam przerażona, czy to wszystko wypali, czy ja podołam każdemu wyzwaniu w związku z tym, czy będę umiała dobrze prowadzić firmę. Czas jednak szybko zweryfikował, że radzę sobie całkiem nieźle, a nawet lepiej niż tylko nieźle. Teraz przyszedł czas na zmiany. Od momentu powstania firmy, cały czas jesteśmy pod jednym i tym samym adresem. Wszystko jest w porządku i bardzo nam to miejsce odpowiada, ale czas najwyższy, aby odświeżyć to miejsce, bo nawet nie wiem kiedy, był tu ostatnio jakikolwiek remont. Nie chciałam jednak porywać się z motyką na słońce i sama wszystko organizować. Pomyślałam, że aranżacje wnętrz użytkowych w Lublinie, to nie jest nic nowego i na pewno są odpowiedni specjaliści od takich spraw. Musiałam się tylko zorientować w tym temacie. Usiadłam przed laptopem i zaczęłam szukać różnych możliwości. Znalazłam kilka sensowych biur, które się tym zajmują i teraz musiałam już tylko wybrać jedną z nich, która przyjdzie mi z pomocą. Wcale to nie było takie łatwe, bo wszystkie z nich miały świetne opinie, czy komentarze w internecie. Postanowiłam, że zadzwonię więc do każdej z nich i zobaczę z kim najlepiej będzie mi się rozmawiać. W końcu to też jest ważne, jeżeli mamy razem pracować. Tak o to, tą drogą rekrutacji wybrałam jedno biuro. Miałam przemiłą rozmowę telefoniczną z jedną z projektantek wnętrz, która doradziła mi parę cennych rozwiązań. Miała też spore doświadczenie, jeżeli chodzi o aranżacje wnętrz różnych biur, więc miałam pewność, że będzie wiedziała, co robi. 

Wybór projektantki okazał się być strzałem w dziesiątkę. Bardzo dobrze zrozumiała o co mi chodzi i jak bym chciała, aby to biuro wyglądało. Wszystko wygląda bardzo nowocześnie, elegancko. Po prostu wymarzone biuro, w którym bardzo lubię spędzać czas. Moim pracownikom też bardzo przypadło ono do gustu i nie wiem nawet, czy nie bardziej niż mnie. Cieszę się, bo to biuro jest przede wszystkim dla nich.