You are currently viewing Nowe seriale i filmy na Blu ray

Nowe seriale i filmy na Blu ray

Wszyscy kochamy kino, telewizję, filmy seriale. Ruchomy obraz już od samego początku jego powstania zyskał rzesze odbiorców i to grono zdaje się tylko powiększać. Od tamtej pory chodzimy do kin (wcześniej to kawiarnie wyświetlały minifilmy), oglądamy filmy i seriale w telewizji, korzystamy z platform z dostępem do wybranych produkcji na życzenie. Ta ostatnia opcja jest dziś szczególnie popularna. Oglądamy bez reklam, co chcemy i kiedy chcemy. Bez reklam obejrzymy również filmy na Blu ray i na innych nośnikach.

Więcej o filmach na płytach

nowe filmy na blu rayHistoria kina ma już ponad sto dwadzieścia lat. W tym czasie to, co miało być czystą rozrywką stało się również sztuką, by powrócić do swojej pierwotnej funkcji. Wiele się w tym czasie zdarzyło, wiele nazwisk przewinęło się przez napisy końcowe, a mimo to, nic nie wskazuje na to, by grono fanów kina miało zmaleć. Szukamy jednak wciąż doskonalszych sposobów na odtwarzanie wideo, szukamy lepszej jakości obrazu ale i dźwięku. Kupujemy nowe telewizory czy projektory, które zapewniają nam lepsze wrażenia. Prawdziwi fani kina i filmów z pewnością znają nie tylko najważniejsze tytuły filmów, ale też i najważniejsze technologie, od kaset po płyty czy dzisiejsze coraz liczniejsze platformy z filmami na życzenie. Jednak tego rodzaju platformy nie oferują nam wszystkich nowych filmów, które najpierw mają premierę kinową, by potem pojawić się na płytach. Dodatkowo tego rodzaju platform mamy już naprawdę sporo, opłacenie abonamentu na każdej z nich byłoby naprawdę kosztowne. Co zrobić, więc gdy chcemy obejrzeć film, którego nie ma jeszcze w telewizji, ani na żadnej platformie? Pozostaje nam jeszcze zakupienie lub wypożyczenie filmów na płytach (ta druga opcja to już raczej rzadkość). Nowe filmy na Blu ray pojawiają się w sprzedaży dość szybko. Im dłużej od daty premiery, tym cena takiego filmu na płycie jest oczywiście tańsza. Oprócz filmów zakupimy również na Bly ray całe sezony ulubionych seriale, które uwielbiamy oglądać wciąż na nowo.

Popularność kina nie słabnie i nie zanosi się na to, by miało to nastąpić w przyszłości. Mimo tylu filmów i seriali wciąż znajdujemy sposoby na stworzenie czegoś nowego i zaskakującego. Owszem, niektórzy twierdzą, że poszukujemy powtarzalnych wzorców, także w kinie, gdyż lubimy to, co znamy, jednak z drugiej strony szukamy cały czas czegoś nowego, co nas zwali z nóg. Szukając wrażeń można sięgnąć po nowe filmy na Blu ray, które z pewnością dostarczą nam dużej pozytywnej dawki dobrych i silnych emocji.