You are currently viewing Nowoczesne meble kuchenne na zamówienie

Nowoczesne meble kuchenne na zamówienie

  • Post author:
  • Post category:Wnętrza

Kuchnia to serce każdego domu. Tu zbieramy się całą rodziną przy stole na co dzień. Nic więc dziwnego, że ważne jest aby była wygodna, funkcjonalna, przestronna, nowoczesna i piękna. Największa rolę odgrywają w niej meble. To one pozwalają nam dobrze zorganizować przestrzeń nawet tą najmniejszą. Dzięki nim możemy nadać pomieszczeniu ulubionego charakteru czy stylu. To one sprawiają, że czujemy się w niej jak w miejscach, do których najbardziej tęsknimy.

Zalety mebli kuchennych na wymiar

kuchenne mebleDecydując się na wybór mebli możemy brać pod uwagę gotowe moduły kuchenne lub zamówić kuchnię na wymiar. Ta druga opcja jest zdecydowanie droższa ale za to możemy dowolnie organizować przestrzeń. Wykorzystać absolutnie każdy zakamarek. To z kolei pozwoli nam nie tylko swobodnie pomieścić się ze wszystkimi przyborami ale i uzyskać dodatkowe wolne metry przestrzeni aby powiększyć pomieszczenie. Dzięki nim mamy gwarancję maksymalnego dopasowania kuchni do naszych potrzeb. Mają jeszcze jedną zaletę – jakość. Jest ona zdecydowanie wyższa niż ta w przypadku gotowych mebli kupowanych np. w markecie budowlanym. Mamy także ogromny wybór wzorów, kolorów, stylów. Możemy wybrać styl prowansalski aby poczuć się jak w naszych ukochanych Włoszech, lub zdecydować się na styl retro, który będzie przypominać nam kuchnie z dzieciństwa spędzonego u babci. Dzięki meblom na wymiar możemy w wymarzony sposób zaprojektować wnętrze. Dowolnie wzbogacać je o najważniejsze dla nas gadżety: sortownik śmieci, dociąganie szuflad, ciche zamykanie. Kuchenne meble robione pod zamówienie poradzą sobie ze skosami na poddaszu, zamaskowaniem widocznych rur instalacyjnych, wnękami, niewielkim metrażem. Dodatkowo ład w nowej kuchni pomogą nam utrzymać funkcjonalne schowki, szafki cargo, półki, których kształt, głębokość możemy ustalić dowolnie. Takie meble dają nam także możliwość zabudowy sprzętu AGD. Pralka, zmywarka, piekarnik często mogą psuć efekt spójności w kuchni. Meble na wymiar dają nam możliwość ukrycia sprzętu dając w ten sposób bardzo estetyczny efekt końcowy.

Zamówienie kuchni na wymiar wymaga oczywiście projektu. Od tego zależy głównie jej cena. Same meble to nie wszystko na cenę końcową ma wpływ wyposażenie i wykończenie na jakie się zdecydujemy. Jest to sposób,który daje nam możliwość urządzenia po swojemu. Dzięki nim kuchnia będzie zarówno piękna jak i funkcjonalna. Projekt możemy zlecić specjaliście lub stworzyć go samodzielnie. Jest to inwestycja na lata. Meble możemy często poddawać renowacji by służyły nam jak najdłużej.