You are currently viewing Nowoczesny gabinet przyciągnął pacjentów

Nowoczesny gabinet przyciągnął pacjentów

Od kilku lat pracuje jako dentystka. Zaczynałam jako młodziutka dziewczyna od rejestrowania pacjentów w gabinecie. Mojej mamy koleżanka szukała kogoś do pomocy. Ja chciałam dorobić sobie do wakacji i tak to się wszystko zaczęło. Bardzo podobało mi się to jak jej mama traktowała swoich pacjentów. Miała na prawdę podejście i do dorosłych i do dzieci.

Kupiłam nowoczesne meble do gabinetu

meble do gabinetu medycznegoNiestety nie każdy lubi chodzić do dentysty, dlatego dentysta z powołania jest na pewno poszukiwany przez wiele osób. Koleżanki mama przekonała mnie, żebym spróbowała swoich sił i zapisała się do szkoły dentystycznej. Zdecydowałam się na ten krok i nauka w szkole szła mi bardzo dobrze. Sporo już wiedziałam dzięki pracy w gabinecie dentystycznym. Udało mi się zaliczyć szkołę i nawet mogłam zacząć pracę jako dentystka pod fachowym okiem. Miałam dobre warunki pracy ale nie to było dla mnie najważniejsze. Wiele zawdzięczałam mojej szefowej. To dzięki niej zdobyłam tak cenne doświadczenie w branży i mogłam się w tym spełniać. Po kilku latach moja szefowa zaproponowała mi żebym została jej wspólniczką. Martyna wyjechała za granice i nie pomagała swojej mamie a ona już była coraz starsza i nie chciała już tyle godzin spędzać w gabinecie. Oczywiście zgodziłam się na jej propozycję i bardzo się z niej cieszyłam. Wpadłam na pomysł, że można by odświeżyć gabinet tanim kosztem. Znalazłam w internecie meble do gabinetu medycznego w dobrej cenie. Były one używane ale nie było widać żadnych zniszczeń. Wszystko było sprawne. Moja wspólniczka się na to zgodziła. Nasz gabinet miał już sporo lat i wymagał odświeżenia. Uważałam, że nasze finanse pozwalają na ten krok a na pewno nowy wystrój wpłynie na jeszcze większą liczbę pacjentów niż miałyśmy do tej pory. Zdecydowałyśmy na zakup dodatkowego sprzętu. Przekonałam wspólniczkę, że możemy zatrudnić dodatkową osobę, która pomagałaby nam w obsłudze naszych pacjentów. Wszystko świetnie się układało. Sprzęt został nam dostarczony przez firmę kurierską. Był w bardzo dobrym stanie. Pięknie wyglądał w odświeżonym gabinecie. Dla naszych pacjentów przygotowałyśmy także zniżki na różne zabiegi, które zmieniały się raz na dwa tygodnie.

Po kilku miesiącach wspólniczka podziękowała mi, że tak bardzo zaangażowałam się w swoją pracę. Dzięki temu gabinet przynosi spore zyski ale najważniejsze jest to, że pacjenci do nas wracają i chętnie polecają nasz usługi swoim znajomym i rodzinie. Kiedyś nawet nie myślałam, że zostanę dentystką. Teraz nie wyobrażam sobie wykonywać inny zawód. Spełniam się w tym co robię.