You are currently viewing Odpychacz dla dziecka

Odpychacz dla dziecka

Bardzo kocham moje dzieci i staram się dać im to, co najlepsze. Kupuję im całe mnóstwo zabawek, szczególnie obecnie najmłodszemu synkowi, córka jest już bowiem duża i dla niej kupuję raczej książki (choć i zabawki czasem się zdarzają). Synek jednak na razie preferuje raczej zabawki i to jak największe. Jak każdy chłopiec, bardzo lubi bawić się samochodami. jest także bardzo ruchliwy, wszędzie go pełno, dlatego lubi też różne zabawki, które pomagają mu się poruszać (nie jest jeszcze zbyt sprawny w tej kwestii).

Dziecięcy odpychacz z regulacją

odpychacz dla dzieci z regulacjąOstatnio byliśmy z wizytą u mojej przyjaciółki, która ma synka w podobnym wieku do mojego. Mój synek oszalał u niej pop prostu na punkcie samochodzika – odpychacza, którego właścicielem był synem mojej przyjaciółki. cały czas się nim bawić, w ogóle nie chciał z niego wysiąść, tak bardzo zabawka mu się spodobała. Ponieważ bardzo się ucieszyłam, że tak dobrze się bawi, postanowiłam, ze musimy dla niego kupić taki sam odpychacz. Od razu zapytałam więc przyjaciółkę, gdzie taki odpychacz kupiła. Okazało się, ze kupiła go w pobliskim sklepie z zabawkami, kiedy więc wracaliśmy z wizyty u przyjaciółki, postanowił do tego sklepu zajrzeć, aby kupić od razu synkowi zabawkę. Zapytałam sprzedawcę o odpychacz dla dzieci z regulacją, a on pokazał mi na wet kilka takich odpychaczy. Synkowi najbardziej podobał się odpychacz w formie wyścigowego samochodu, dlatego taki właśnie kupiliśmy. Okazało się, ze cena odpychacza była o wiele niższa niż sądziłam. Był.a to bardzo porządnie wykonana zabawka, dlatego bez obaw kupiłam ą dziecku, wiem bowiem, że będzie w niej całkowicie bezpieczny (oczywiście o ile dobrze go przypilnuję). Kiedy wróciliśmy do domu, synek od razu wsiadł do swojego odpychacza i bardzo szczęśliwy przez całą resztę dnia jeździł nim po całym mieszkaniu. Uważam, ze taki odpychacz to dla dziecka doskonała sprawa, szczególnie dla takiego, które jaszcze nie porusza się do końca sprawnie. Dzięki niemu jest mu o wiele łatwiej się przemieszczać i świetnie się przy tym bawi.

Każde dziecko marzy o odpychaczu dziecięcym, ponieważ zabawa w czymś takim to naprawdę doskonała sprawa i można się nim bawić godzinami. Dla rodziców jest to również bardzo przyjemna sprawa, ponieważ dzięki takiemu odpychaczowi mogą liczyć na odrobinę spokoju i szansę na spokojne wypicie ciepłej zielonej herbaty. Nie jest to duży wydatek, a chyba warto jest wydać te kilka groszy, aby sprawić dziecku ogromną przyjemność, a samemu mieć przynajmniej moment wytchnienia.