Polecane sklepy z suszem

 

Większość sklepów konopnych oferuje susz marihuany CBD, ale nie wszystkie mają tak bogatą i zróżnicowaną ofertę, jak te, które są najpopularniejsze w internecie. Znajdziemy w nich bowiem dziesiątki, jak nie setki, odmian medycznych konopi, zarówno od polskich, jak i zagranicznych hodowców. Tam też mamy najbardziej rozsądne ceny, znacznie niższe od tych, jakie proponują sklepy stacjonarne.

Internetowy sklep z legalną marihuaną CBD

sklepy z suszemW sklepach internetowych, przynajmniej w tych, z których korzystaliśmy, można liczyć na obsługę, która nie tylko podpowie, ale i odradzi, gdy trzeba. Jest, co ważne, nastawiona frontem do klienta i nienachalna, toteż trzeba przyznać, że zakupy w tych sklepach konopnych przebiegały zawsze bezproblemowo, a wszelkie pytania i wątpliwości znajdowały odpowiedź w bardzo szybkim czasie. Zatem jeżeli dopiero zaczynamy przygodę z produktami CBD, warto postawić na sklepy z suszem działające w sieci. W ich przypadku warto zwrócić uwagę także na fakt, że zawsze znajdzie się jakiś gatunek suszu w promocyjnej cenie i dotyczy to zarówno odmian mniej i bardziej bogatych w CBD. Natomiast najbardziej opłacalny jest zakup suszu w pakietach, ponieważ wtedy obniżamy cenę jednego grama nawet o kilkanaście procent. Oczywiście największe oszczędności widać na przykładzie najdroższych, najbardziej bogatych w CBD, odmian. Każdy susz zakupiony w dobrym sklepie jest opatrzony niezbędnymi informacjami o miejscu i dacie zbioru, a także o upływie ważności. Ostatnia kwestia wydaje się najważniejsza, albowiem tylko stosowanie świeżego „zioła” jest skuteczne. Medyczna marihuana musi być przechowywana w miejscu suchym i niekoniecznie zaciemnionym, natomiast wystawienie jej na dłuższe działanie promieni może całkowicie pozbawić jej właściwości leczniczych. Medyczny susz może posiadać w swoim składzie nawet ponad 40% CBD, to bardzo dużo i stawia go w jednym rzędzie z olejami, woskami oraz pastami konopnymi, które są znacznie droższe. Pamiętajmy jednak, że efekty terapeutyczne mogą być zaobserwowane nie wcześniej niż po trzech miesiącach regularnego stosowania kananbidiolu.

To THC jest tym składnikiem czynnym konopi, który jest odpowiedzialny za złą sławę marihuany. Natomiast w medycznych odmianach marihuany, uszlachetnionych genetycznie, jego poziom nie przekracza 0,002%, czyli maksymalnej, dopuszczalnej dawki, decydującej o tym, że susz nie ma właściwości uzależniających, ani odurzających. Jego przyjmowanie nie wpływa też w żaden sposób na naszą sprawność psycho-fizyczną.