Poszukiwania idealnej suszarki do rąk

Poszukiwania idealnej suszarki do rąk

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Mam na imię Oliwia i od lat zajmuję się realizacją prac związanych z wyposażaniem przestrzeni. Ostatnio coraz częściej współpracuję z przedsiębiorstwami zajmującymi się świadczeniem różnego rodzaju usług gastronomicznych. Moje ostatnie zlecenie to wykonywanie projektu i później nadzorowanie remontu domu weselnego znajdującego się w oddalonej od mojego miejsca zamieszkania o kilkanaście kilometrów miejscowości. Przyjęłam zlecenie na podstawie zdjęć wnętrza i krótkiego opisu przysłanego mailem przez właściciela obiektu.

Higieniczna łazienka z suszarką do rąk

łazienkowa suszarka do rąk kieszeniowaOkazało się, że moim rozmówcą jest bardzo miły pan, który przywitał mnie bardzo ciepło. Usiedliśmy na tarasie i zaczęliśmy rozmawiać o tym, jak jego zdaniem powinna wyglądać przestrzeń po remoncie. Ku mojemu zdziwieniu bardzo dużo czasu zajęła nam rozmowa o tym, co powinno znajdować się w łazience. Pierwszym wymaganiem dotyczącym tego typu pomieszczeń (w budynku znajdowały się dwie łazienki ogólne i osobne przy każdym pokoju) było to, aby w każdym znajdowała się łazienkowa suszarka do rąk kieszeniowa. Zapytałam, skąd taki pomysł. Mój rozmówca odpowiedział mi, że jego syn pracuje w sanepidzie i od tego czasu przykłada ogromną wagę do tego, aby wszystkie pomieszczenia spełniały wysokie normy w zakresie czystości. Przyniósł nawet katalog, w którym znajdowały się automatyczne udogodnienia dla firm. Na kilku stronach był długi artykuł o suszarkach do rąk. Właściciel domu weselnego był pod wrażeniem nowoczesnych suszarek. Producent chwalił nie tylko nowoczesne rozwiązanie, czyli konstrukcję kieszeniową. Wśród wyróżnionych cech znalazło się także ciche działanie oraz duża prędkość powietrza generowana przez energooszczędny silnik. Moją uwagę przykuł akapit o specjalistycznych filtrach HEPA, stosowanych przez producenta tych nowoczesnych suszarek w każdym modelu. Muszę przyznać, że zaskoczył mnie również wygląd oferowanych w katalogu modeli łazienkowych suszarek do dłoni – były bardzo nowoczesne, ponieważ obudowy były wyprofilowane w bardzo ciekawe, opływowe kształty.

Oczywiście wkomponowałam w aranżację przestrzeni łazienek wymagane przez właściciela domu weselnego urządzenia. Przekonałam go jednak, że są one zbędne w niewielkich łazienkach znajdujących się bezpośrednio przy pokojach dla gości. Na szczęście po krótkiej rozmowie pan przyznał mi rację, a my zamówiliśmy 3 suszarki do łazienek – dwóch dla gości i trzecią do dużej szatni, która stanowiła zaplecze socjalne dla personelu i obsługi zatrudnionej w lokalu.