You are currently viewing Poszukiwania poduszek dla dziecka

Poszukiwania poduszek dla dziecka

Moja mała córeczka miała już trzy latka. Doszłam razem z narzeczonym do wniosku, że to najwyższa pora na to, aby kupić je zwykłe łóżko, a nie łóżeczko niemowlęce, a także przyzwyczaić ją do spania w swoim pokoiku Oczywiście na początku nie obeszło się bez marudzenia. Córeczka wracała do naszego pokoju i nie chciała sama spać. Doszłam więc do wniosku, że muszę ja do tego czymś zachęcić. Moja przyjaciółka, która miała trochę starsze dziecko podpowiedziała mi, że dobrym przekupstwem będzie jakaś oryginalna poduszka, taka która będzie tylko jej.

Kupiłam poduszkę z nadrukiem buldoga francuskiego

małe poduszki - buldog francuskiUznałam, że będzie to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie – poduszka przecież zawsze się przyda. W związku z tym jeszcze tego samego dnia udałam się do sklepu z pościelami i artykułami tekstylnymi odpowiednimi dla niemowląt. Od razu po wejściu do sklepu rzuciły mi się w oczy małe poduszki – buldog francuski to zwierzę, które było na nich nadrukowane. Nadruk był bardzo wyraźny, a jego kolory były niezwykle wyraziste. Sprzedawczyni zapewniała mnie, że można je bez obaw prać nawet mechanicznie. Nadruk nie spiera się, ponieważ jest wykonany z takiego samego materiału jak poduszka. Poduszka jest niezwykle delikatna i przyjemna w dotyku, ponieważ jest bawełniana, a w środku wypełniona jest hipoalergicznym puchem, który się nie zbryla pod wpływem wilgoci, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a przy tym jest hipoalergiczny i posiada warstwę antybakteryjną, która chroni również przed nagromadzeniem się w pościeli roztoczy. Zdecydowałam się od razu zakupić tą poduszeczkę, ponieważ byłam przekonana, że córce spodoba się taki produkt. Mieliśmy w domu psa, buldoga francuskiego, którego córeczka bardzo lubiła, dlatego taka poduszka powinna jej się bardzo spodobać. Już wkrótce okazało się, że właśnie tak było. Córka od razu zaczęła chętniej sypiać w swoim pokoiku, kiedy miała poduszeczkę z nadrukowanym pieskiem. Ja natomiast już wkrótce zauważyłam jej dodatkowe zalety.

Przede wszystkim produkt ten był wysokojakościowy i nie niszczył się w praniu. Szwy na poduszce były wykończone w taki sposób, żeby nie były ostre. Dzięki temu nie pruły się one również, nawet pod wpływem dużej eksploatacji. A córeczka naprawdę bardzo chętnie korzystała z tej poduszki zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem, do spania. Aż trudno mi uwierzyć, że mam ją już od ponad roku, a po niej nawet nie widać śladu użytkowania. Cieszę się, że udało mi się ją kupić w tak niskiej, przystępnej cenie w tym sklepie.