Potrzebowałam grzejnika do łazienki

Potrzebowałam grzejnika do łazienki

Mieszkałam w bardzo starej kamienicy. W starym budownictwie jest tak, że wszelkie pomieszczenia są bardzo wysokie i przestronne. Ma to oczywiście wiele zalet, ale przede wszystkim jeden minus. Takie pomieszczenia bardzo trudno jest ogrzać. W tym roku zima była bardzo mroźna. Najbardziej dało się to odczuć w łazience. Praktycznie cały czas było w niej zimno, a nawet najbardziej gorąca woda nalana do wanny, w mig stawała się przeraźliwie zimna. Nie pozostało mi nic innego, jak kupno dodatkowego grzejnika do łazienki.

Zdecydowałam się na grzejnik victoria

grzejniki victoriaW tym celu udałam się do sklepu z artykułami grzewczymi. Był tam bardzo duży wybór takich grzejników. Zdecydowałam się zapytać sprzedawcy, co najbardziej poleca. Powiedział mi, że bardzo popularne wśród klientów są teraz grzejniki victoria. Zapytałam go o parametry takich grzejników. Pokazał mi jeden model i zaczął o nim opowiadać. Powiedział, ze grzejnik ten ma specjalne zabezpieczenie przeciwko wilgoci, dlatego bez problemów może być wykorzystywany w pomieszczeniach z podwyższoną wilgotnością powietrza. Kolejną jego zaletą był fakt, że można go było ustawić na wybraną temperaturę. Miał wyświetlacz LED, który pokazywał do jakiej temperatury już się nagrzał. Szybko przekazywał on ciepło do pomieszczenia, ponieważ wykonany był ze szklanego panelu. Taki panel oprócz tego, że był elegancki i gustowny przede wszystkim był wykonany z tworzywa, które szybko przekazuje ciepło. Klienci również często chwalą sobie to, że grzejnik ten ma wszelkie zabezpieczenia i systemy ułatwiające jego użytkowanie. Posiadał między innymi system wykrywania otwartego okna, dzięki czemu był ekonomiczny i energooszczędny. Nie nagrzewał pomieszczenia wtedy, kiedy nie było to konieczne. Zależało mi na tym, ponieważ posiadałam okno w łazience. Był on również uniwersalny w kwestii montażu. Sprzedawca zapewniał mnie, że jest bardzo wytrzymały i będzie mi służył przez długie lata. Producent dawał na niego kilkuletnią gwarancję dotyczącą wszystkich elementów.

Zachęcona tym co mówił sprzedawca, postanowiłam kupić ten grzejnik. Zdecydowałam się na model drabinkowy, ponieważ miał on jeszcze tę zaletę, że można było na nim powiesić pranie lub pozostawić ręcznik, aby był ciepły. Byłem bardzo zadowolona z zakupionego grzejnika victoria. Był on praktyczny i wygodny. Faktycznie szybko nagrzewał pomieszczenie i był bardzo funkcjonalny. Pasował do wystroju wnętrza mojej nowoczesnej łazienki. W dodatku był bardzo trwały i wytrzymały. Zarówno pod względem wykonania jak i ogrzewania.