You are currently viewing Praca jako dj i wodzirej

Praca jako dj i wodzirej

 

W Warszawie miałem mnóstwo możliwości na otworzenie swojej drogi do kariery jako didżej oraz wodzirej w jednym. Już po przeprowadzce do tego miasta udało mi się skontaktować z jedną z większych agencji, która zrzeszała takie osoby właśnie jak ja, które chciały się kształcić i dalej rozwijać w tym kierunku i co najważniejsze dawać nieograniczone pokłady rozrywki wszystkim gościom, którzy będą zaproszeni na dane wesele. Samemu szukać takich zleceń to dość duże wyzwanie.

Codzienna praca w charakterze didżeja

dj wodzirej w WarszawiePraca w tym charakterze przede wszystkim jest bardzo wymagająca i trzeba do każdego z nich przygotować się indywidualnie. Zamierzałem jako dj wodzirej w Warszawie popisać się przede wszystkim bardzo dużym talentem oraz ciekawymi utworami muzycznymi, które na pewno utkną w pamięci każdego gościa, który będzie zaproszony przez parę młodą na dane wydarzenie. Zamierzałem także specjalizować się jedynie w weselach, gdyż takie klimaty mi się szczerze mówiąc najbardziej podobały i wiedziałem, czego się mogę spodziewać po takiej współpracy. Po paru latach w tej branży miałem już takie podejście, że nie wiem, czy cokolwiek będzie mnie w stanie jeszcze zaskoczyć. W końcu jako dj wodzirej chciałem do wszystkiego podchodzić bardzo profesjonalnie, co też przełoży się na moje wynagrodzenie, które będzie mam nadzieję z miesiąca na miesiąc coraz większe. Postanowiłem raz a dobrze przejść jeszcze specjalistyczny kurs, który oferowany był w moim mieście przez didżejów oraz animatorów w jednym. Dobry dj wodzirej będzie z jednej strony potrafił zagrać bardzo dobrą muzykę podczas wydarzenia, z drugiej jednak będzie w stanie stanąć za mikrofonem i rozbawić publiczność oraz zaplanować bardzo ciekawe atrakcje, z których na pewno wszyscy będą zadowoleni. Właśnie takim fotografem zamierzałem być i wiedziałem, że prędzej czy później mi się to uda. Zwłaszcza, że jako dj wodzirej pracujący dla jednej z większych agencji w Warszawie nie miałem żadnego problemu ze znalezieniem zleceń, które mnie bardzo interesowały.

Za każdym razem, kiedy otrzymywałem zlecenie nie mogłem się szczerze mówiąc doczekać tego tłumu oraz głośnej muzyki, którą jako didżej będę dostarczał. Chodziło mi przede wszystkim o to, aby każdy z gości z takiego wesela wychodził zadowolony. Dzięki temu będe polecaną osobą wśród osób, które poszukują specjalistów w tym zakresie. Ceny za poszczególne zlecenia się różniły, jednak za to była odpowiedzialna agencja ze mną współpracująca, która dobrze się ze wszystkiego wywiązywała.