You are currently viewing Profesjonalna naprawa kasy fiskalnej

Profesjonalna naprawa kasy fiskalnej

  • Post author:
  • Post category:Handel

Sklep internetowy, jako forma działalności handlowej, nadal wymagał używania kasy fiskalnej, a paragony zazwyczaj dodawaliśmy do wszystkich zamówień, jakie realizowaliśmy. Oczywiście, kasa była wykorzystywana o wiele rzadziej niż w przypadku bezpośredniej sprzedaży, więc nieszczególnie obawialiśmy się o jakiekolwiek awarie, zwłaszcza iż zainwestowaliśmy w dość dobry model, który był polecany przez wielu użytkowników. Jednak nawet najlepsze urządzenia z czasem się zużywają, a w naszym przypadku zbiegło się to w czasie z otwarciem stacjonarnego sklepu.

Szybki serwis kasy fiskalnej w Gdańsku

serwis kas fiskalnych z GdańskaPlany otwarcia sklepu realizowaliśmy już od jakiegoś czasu, a wszelkie transakcje mieliśmy wykonywać tylko jedną kasą, bo zakup kolejnej był dość dużą inwestycją, która wedle nas nie była potrzebna. Jednak awaria kasy uniemożliwiła nam otwarcie na czas, a także utrudniła realizację dotychczasowych zamówień. By dotrzymać wszystkich terminów, potrzebna nam była więc albo nowa kasa, albo szybka naprawa obecnej. Jednak na nową kasę nie mieliśmy wystarczających środków, więc zostaliśmy przy konieczności naprawy. Po krótkich poszukiwaniach znaleźliśmy bardzo polecany serwis kas fiskalnych z Gdańska, znajdujący się niedaleko naszego sklepu. Serwis ten zbierał bardzo pozytywne opinie, zarówno za szybką naprawę, jak i dokładność, więc zdecydowaliśmy się skorzystać z ich usług. Na miejscu okazało się iż nasza kasa jest jedną z bardziej niespotykanych i dość trudno znaleźć do niej oryginalne podzespoły, jednak istnieje możliwość bezproblemowej wymiany uszkodzonych części na nowe, choć pochodzące od innych producentów. Z racji dość ograniczonych środków, wybraliśmy oczywiście drugą opcję, gdyż sprowadzanie części od producenta było zarówno bardzo kosztowne, jak i czasochłonne, a nam zależało przede wszystkim na szybkiej naprawie, by jak najszybciej wywiązać się z realizacji oczekujących zamówień. Jako że serwis posiadał wszystkie podzespoły na stanie, kasa została naprawiona w kilka dni, działając jak nowa już po pierwszym uruchomieniu.

Nie było więc absolutnie żadnych przeszkód by kontynuować prace. Oczywiście otrzymaliśmy również dwuletnią gwarancję na wymienione części, a że firma okazała się bardzo profesjonalna, postanowiliśmy właśnie z nią współpracować i serwisować tam wszystkie urządzenia, które nabyliśmy po otwarciu sklepu stacjonarnego. W każdej sytuacji, pracownicy byli bardzo rzetelni i profesjonalni, wszelkie naprawy, zarówno na miejscu jak i w serwisie, wykonując bardzo szybko i bez żadnych przestojów.