You are currently viewing Profesjonalne i tanie kremacje zwłok w Warszawie

Profesjonalne i tanie kremacje zwłok w Warszawie

Śmierć bliskiej nam osoby to niewątpliwie traumatyczne przeżycie dla rodziny. Zanim ta wiadomość o śmierci do nas dotrze, należy szybko zająć się organizacją ceremonii pogrzebowej. Trudno w tym czasie mieć w ogóle głowę do załatwiania tego typu spraw. Na szczęście, powstały zakłady pogrzebowe, które same zajmują się wszystkimi sprawami związanymi z pogrzebem. Musimy tylko wybrać, czy chcemy, aby zmarły został pochowany w tradycyjny sposób, czy w bardziej nowoczesny. Ta druga opcja dotyczy kremacji, czyli procesu spopielenia ciała w specjalnym piecu. Jeżeli jesteśmy zainteresowani taką formą pochówku, to następnie musimy wybrać odpowiedni zakład pogrzebowy. Czasami nawet na słupach wiszą ogłoszenia o tematyce tanie kremacje zwłok Warszawa albo w codziennej prasie.

Duży wybór tanich kremacji zwłok w Warszawie

tanie kremacje zwłok - WarszawaDziś rynek usług pogrzebowych jest bardzo konkurencyjny, dlatego możliwe są bezpośrednio u właściciela zakładu negocjacje co do ceny poszczególnych usług. W Warszawie średni koszt kremacji oscyluje w granicach 350 – 600 złotych, w zależności od wielu czynników. Przede wszystkim musimy się zastanowić, czy zmarły będzie ucharakteryzowany, zanim jego ciało trafi do pieca. Istnieje możliwość, aby zmarłemu wykonać makijaż, uczesać i pięknie ubrać. Jeżeli nie widzimy zbyt wielkiego sensu tej czynności, wówczas zmarły tafia w sosnowej trumnie od razu do pieca. Oczywiście, również wtedy jest elegancko ubrany i jest możliwość zrobienia mu pamiątkowych zdjęć. Można nawet puścić wytworną, klasyczna muzykę w czasie kremacji. Proces spalenia odbywa się w specjalnym certyfikowanym piecu i trwa 120 minut. Ciało zmarłego zostaje spopielone w temperaturze 1200 stopni. Zebrany popiół wkładany jest do wybranej przez nas urny, a później ma miejsce już sama ceremonia pogrzebowa. Całą resztą formalności zajmuje się zakład pogrzebowy. Na szczęście, dziś są tanie kremacje zwłok w Warszawie, o wiele mniej kosztowne od tradycyjnego pochówku. To tez jest bardzo dużym atutem takiej formy pochówku, bo niestety, ale zasiłek pogrzebowy nie pokrywa całkowicie kosztów tradycyjnego pogrzebu. Warto jednak dobrze przeanalizować oferty kremacji. W prasie codziennej, ostatnio przeczytałam ciekawy artykuł: ,,tanie kremacje zwłok – Warszawa”, dzięki czemu dowiedziałam się wielu potrzebnych na ten temat informacji.

Ostatnio, z ciekawości porównywałam ceny w wyszukiwarce internetowej. Jak się okazuje, takie tanie kremacje zwłok – Warszawa oferuje bardzo często. W Warszawie prosperuje aż 209 zakładów pogrzebowych, w tym ponad połowa specjalizuje się w kremacjach. Zakłady pogrzebowe gwarantują profesjonalne usługi, niskie koszty i promocje. Sądzę, że zanim zdecydujemy się na kremacje ciała zmarłego, to warto przypomnieć sobie, jaka była jego wola co do formy pochówku. Być może był jej całkowicie przeciwny, wtedy należy pochować zmarłego zgodnie z jego życzeniem.