Profesjonalny sprzęt do snowboardu

  • Post author:
  • Post category:Sport

Sport jest całym moim życiem. Rodzice zarazili mnie miłością do różnych form aktywności fizycznej kiedy byłam mała. Kiedyś trenowałam kilka dyscyplin, ale ostatecznie nie zdecydowałam się na profesjonalne uprawianie jakiejś dziedziny. Postanowiłam zostać amatorem sportu i robić to, na co akurat mam ochotę, bez konieczności chodzenia dzień w dzień na monotonne treningi. Ze swoją pasją powiązałam również zajęcie zarobkowe. Najpierw pracowałam w sklepie ze sprzętem sportowym, teraz, zaś, sama taki sklep prowadzę. 

Sklep ze sprzętem do jazdy na desce

sklep snowboardowyKiedy byłam mała rodzice dbali o to, żebym praktycznie cały czas była w ruchu. Po lekcjach, kilka razy w tygodniu, chodziłam na zajęcia tenisa lub na pływalnie. Weekendami jeździliśmy całą rodzinę na rolkach lub rowerze. Zimą, zaś, minimum raz w sezonie wyjeżdżaliśmy na narty. Sport stał się więc moją pasją. Uwielbiam różne formy ruchu. Mam też szeroką wiedzę na temat sprzętu sportowego, dlatego też w dorosłym życiu postanowiłam założyć sklep ze sprzętem sportowym. Pomogło mi doświadczenie z kilkuletniej pracy w takim sklepie. Na początku chciałam, żeby w moim sklepie można było kupić wszystko, co związane z różnymi dyscyplinami. Szybko doszłam jednak do wniosku, że lepiej będzie skupić się na jednej dziedzinie. Z racji tego, że mieszkam niedaleko gór i moją ukochaną dyscypliną jest jazda na desce, postanowiłam otworzyć sklep snowboardowy, w którym można zaopatrzyć się też w najpotrzebniejsze rzeczy do jazdy na nartach. Skupiłam się na snowboardzie, bo w naszym kraju braku specjalistycznych sklepów, a coraz więcej ludzi zaczyna pasjonować się tym sportem. Mam więc w swojej ofercie wysokiej jakości deski. kombinezony, buty i tak dalej. Ludzie przychodzą do mojego sklepu po porady. Pomagam im w odpowiednim doborze sprzętu. Musi on być dopasowany indywidualnie. W tym roku wprowadziłam też sprzęt do snowboardu dla dzieci i ku mojemu zdziwieniu, spotkał się on z bardzo dużym zainteresowaniem. Wiele dzieci, podobnie jak ja, jest zarażanych miłością do zimowego szaleństwa na desce. 

Od dziecka rodzice wpajali mi miłość do różnych dyscyplin sportu. Z racji tego, że mieszkamy blisko gór, najbardziej przypadły mo do gustu sporty zimowe, a przede wszystkim snowboard. Moja pasja przełożyła się na to, że teraz prowadzę profesjonalny sklep ze sprzętem do jazdy na desce. Mam oczywiście również wszystko to, co jest potrzebne do nart, ale nacisk położyłam na snowboard. I na dobre mi to wyszło. Nie narzekam bowiem na brak klientów.