You are currently viewing Przydatny koc turystyczny

Przydatny koc turystyczny

 

Mój brat ma w przyszłym tygodniu urodziny. Wybieramy się całą rodziną, aby złożyć mu życzenia i wręczyć prezent. Najgorsze jest jednak to, że już tak mało czasu zostało, a ja nie mam jeszcze prezentu. Ani nawet pomysłu na prezent. Bardzo chciałabym kupić mu coś, co go ucieszy i przy okazji mu się przyda. Zawsze kupuję mu ubrania, ale tym razem chciałabym kupić coś innego. Coś bardziej wyrafinowanego. Zawsze dostaje ode mnie ubrania, nigdy co prawda nie narzekał, ale chciałbym go czymś zaskoczyć. Pokręcę się po sklepach, być może coś wpadnie mi w oczy.

Zakup koca turystycznego

koc turystycznyNa pewno chciałabym kupić mu jakaś fajna książkę, tego nigdy za wiele, a mój brat bardzo lubi czytać. Do tego trochę dobrej jakości słodyczy, może dobrą kawę lub herbatę, może stewię, bo bardzo ja lubi i paczkę yerba mate. To powinno go ucieszyć. Ale przydałoby się coś jeszcze. Ostatnio w sklepie sportowym widziałam super fajne koce turystyczne. Zastanawiałam się nawet, czy sobie kupić taki koc turystyczny, ale w końcu nie zdecydowałam się na zakup. Ale być może taki koc ucieszyłby mojego brata? Mój brat bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, a taki koc idealnie przyda się na piknik w parku. Co ważne, sprawdzi się nawet w chłodniejsze dni, ponieważ posiada od dołu izolację. Może się także sprawdzić na plaży, wielokrotnie widziałam ludzi wypoczywających na takim kocu nad morzem. Koc bardzo wygodnie się składa, w taki sposób, że stanowi bardzo poręczny pakuneczek. Ponadto jest bardzo duży, myślę, że ta wielkość sprawdzi się u mojego brata, który ostatnio powiększył rodzinę, więc będzie potrzebował na kocu więcej miejsca, aby wszyscy się zmieścili. Koc jest bardzo ładny, niebieski w patchworkowy wzór. Niebieski to ulubiony kolor mojego brata. Takie koce były jednak dostępne w bardzo wielu różnych wzorach i kolorach. Można sobie kupić koc z izolacją i bez, a także w odpowiednim dla nas rozmiarze, ponieważ także różne rozmiary koców są dostępne. Oczywiście cena jest zależna od wybranego wariantu, myślę jednak, ze taki koc jest wart swojej ceny.

Składny w wygodny pakunek koc przyda się każdemu. Można używać go na pikniku czy plaży, przyda się podczas wyprawy pod namiot. Z łatwością można zabrać go na każda wycieczkę rowerową, aby móc swobodnie rozłożyć się na piknik w wybranym przez siebie miejscu. Dostępna jest tak duża ilość różnych wzorów, kolorów, rozmiarów koców turystycznych, że każdy na pewno znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Taki koc to świetny zakup, wart swej ceny.