You are currently viewing Reklama w postaci torebki

Reklama w postaci torebki

 

Od kilku lat prowadzę własną firmę z rękodziełem. Sprzedaje swoje prace głównie przez Internet, chociaż zdarza mi się też wystawić gdzieś na jakiś targach rękodzieła i sprzedać coś od ręki. Pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu broniłam się nogami i rękoma przed tym, żeby pokazać światu swoje wyroby. Teraz mam z tego całkiem dobry zarobek. Zaczynam też powoli budować swoją markę poprzez wprowadzanie różnego rodzaju drobnych gadżetów z logo mojej firmy. Bo oczywiście założyłam sklep internetowy i logo było mi bardzo potrzebne. 

Torebka z logo firmy

torby reklamoweMoją wielką pasją od dziecka były wszelkiego rodzaju robótki ręczne. Szukałam długo czegoś, w czym czułabym się najlepiej i ostatecznie trafiłam na kurs robienia biżuterii. Tak mi się to spodobało, że teraz prowadzę nawet sklep internetowy, gdzie w masowych ilościach sprzedaje swoje wyroby. Zaskoczyło mnie to, jak duży jest na nie popyt. Na ten moment zaczęłam mocniej dbać o swoją marke, żeby umocnić swoją pozycję na rynku. Coraz więcej osób, bowiem, zaczyna wykorzystywać Internet i media społecznościowe do promowania swojego rękodzieła. Postanowiłam więc zrobić wszystko, żeby ludzie kojarzyli mój sklep. Postawiłam więc na różnego rodzaju gadżety z logo firmy. Zamówiłam więc pudełka kartonowe, na których jest logo firmy i do nich pakuje produkty, które potem wysyłam klientom. Dużą zmianę zrobiły tez torby reklamowe. Dodaje je do każdego zamówienia w dwóch sztukach. Mniejszej i większej. Są to torby papierowe, które idealnie nadają się na przykład jako opakowanie na prezent. Jest na nich logo firmy, bardzo ładnie wkomponowane. Chciałam, żeby torebki były proste i eleganckie zarazem. Sama je zaprojektowałam i wyszedł z tego bardzo fajny efekt końcowy. Zauważyłam, że każdy klient, który otrzymał ode mnie taką torbę z logo firmy, wraca do mnie regularnie. Bardzo dużo osób korzysta z moich produktów jako pomysłów na oryginalny prezent. Robiona przeze mnie biżuteria pasuje osobom w każdym wieku. Staram się, żeby była ona jak najbardziej urozmaicona i żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Kilka lat temu znajomi namówili mnie, żebym zaczęła promować swoje rękodzieło. Od dawna, bowiem, tworzę własnoręcznie różnego rodzaju biżuterię. Ukończyłam kurs w tym zakresie i dałam się ponieść pasji. Obecnie prowadzę dobrze prosperujący sklep internetowy, w którym dużo osób kupuje moje produkty. Żeby mocniej się wypromować i zbudować markę stworzyłam nawet papierowe torebki reklamowe z logo mojej firmy i wysyłam je klientom wraz z zamówieniem.