Renomowana hurtownia artykułów BHP

Renomowana hurtownia artykułów BHP

Wyposażenie pracowników, a zwłaszcza wyekwipowanie ich w odpowiednie do stanowiska pracy stroje ochronne, było jednym z priorytetowych zadań, jakie sobie wyznaczyliśmy podczas refitu zakładu. Dobre wyposażenie nie tylko pozwalało pracownikom wykonywać swoje zadania bezpiecznie, ale również o wiele bardziej wydajnie. Tym razem, jednak, zdecydowaliśmy się zainwestować w najlepszy sprzęt jaki mogliśmy kupić.

Internetowa hurtownia wyposażenia pracowniczego

polecana hurtownia BHPPoprzednio zamawialiśmy wszelkie artykuły BHP z lokalnego sklepu z wyposażeniem pracowniczym, choć było to dość podstawowe wyposażenie, często zapewniające tylko podstawową ochronę pracowników, niewygodne i niepraktyczne. Podobnie było z wszelkiego rodzaju środkami do konserwacji sprzętu i czyszczenia powierzchni roboczych. Żaden z lokalnych sklepów nie miał jednak wystarczająco dobrego wyposażenia w swoich ofertach. Źródłem owego wyposażenia okazała się bardzo polecana hurtownia BHP, w której zaopatrywało się mnóstwo zakładów pracy, również internetowo, gdyż owa hurtownia posiadała również własny sklep online. Oferta hurtowni była tak obszerna jak można było się spodziewać po firmie zaopatrującej mnóstwo dużych zakładów przemysłowych. Obejmowała zarówno profesjonalne ubrania robocze, przeznaczone do niemal wszystkich stanowisk pracy i wszelkich warunków panujących na zakładach, jak również sprzęt ochronny, okulary i maski przeciwpyłowe. W ofercie znajdowały się również preparaty do konserwacji maszyn i utrzymania czystości. Cała oferta pochodziła od mnóstwa różnych producentów, mniej i bardziej znanych, więc wybór wyposażenia był dość trudny, zwłaszcza że ceny jakie hurtownia utrzymywała były bardzo konkurencyjne, i wiele artykułów mogło z powodzeniem służyć za zamienniki. Jako że zamówienia przeznaczone były dla dużych firm, i zwykle bywały bardzo obszerne, hurtownia nie korzystała z usług firm kurierskich.

Oczywiście preferowany był odbiór osobisty, jednak hurtownia prowadziła również własną usługę dostaw, dostarczając zamówienia za pomocą samochodów ciężarowych do wyznaczonego zakładu. Była to ogromna zaleta, gdyż pozwalała na dokładniejszą kontrolę jakości zamówienia, często w obecności kierowcy, i natychmiastową reklamację jakichkolwiek wybrakowanych artykułów czy uszkodzeń powstałych podczas dostawy. Na szczęście, żadnych niezgodności z zamówieniem nie stwierdziliśmy podczas pierwszych dwóch dużych zamówień, które całkowicie zaspokoiły nasze zapotrzebowanie na wyposażenie BHP, toteż zdecydowaliśmy w przyszłości ponownie zaopatrzyć się w owej hurtowni.

Close Menu