You are currently viewing Sala weselna z noclegiem

Sala weselna z noclegiem

Coraz częściej, planując wesele, musimy wziąć pod uwagę pewnego rodzaju problemy logistyczne, które wiążą się z zaproszeniem rodziny i bliskich z dalszych stron. Żyjemy w czasach, gdy coraz częściej nasza rodzina – nawet ta bliska – mieszka w sporej odległości od nas i przyjazd na zabawę weselną może wiązać się dla tych osób z pewnymi niedogodnościami, które mogą stanowić przeszkodę w dobrej zabawie i odpowiednim świętowaniu.

Dodatkowe opcje w sali weselnej

sale weselne z noclegiemChociaż sala weselna przede wszystkim kojarzy się nam z miejscem, w którym możemy urządzić zabawę weselną – a często także poprawiny kolejnego dnia – w naszym otoczeniu coraz częściej pojawiają się lokale, które są w stanie zaproponować nam dodatkowe możliwości. Wśród nich bardzo dużą popularnością, powiązaną z potrzebami klientów, cieszą się sale weselne z noclegiem. Najczęściej sale tego typu są częścią hoteli. Kiedy para planująca wesele decyduje się na wynajem sali w hotelowej przestrzeni, najczęściej może ona skorzystać z kilku darmowych noclegów w hotelowych pokojach albo z korzystnych zniżek, które pozwolą zapewnić nocleg weselnym gościom. Bardzo często, kiedy zdajemy sobie sprawę z tego, że część naszej rodziny będzie przyjezdna, a planujemy zorganizowanie zabawy poprawin, wyboru sali weselnej dokonujemy stawiając jako warunek konieczność możliwości zapewnienia noclegu dla naszych gości. Pokoje, jakie zazwyczaj proponują nam właściciele hoteli i wszelkiego typu większych zajazdów, zróżnicowane są pod względem wielkości. W niektórych z nich znajdziemy pojedyncze łóżka, w innych zaś łóżka podwójne. Dzięki temu bez żadnego problemu ustalimy, ile pokojów jakiego typu potrzebujemy i przypiszemy do owych pokojów konkretnych gości zgodnie z naszą listą i zaproszeniami. W momencie planowania rozmieszczenia gości w pokojach powinniśmy wziąć też pod uwagę dzieci, które pojawią się na naszym weselu razem z rodzicami. W przypadku pokojów dla rodziców z dziećmi bardzo często obsługa hotelowa zaproponuje nam możliwość dostawienia dodatkowych łóżek lub rozkładanych foteli, by zapewnić wszystkim komfortowy sen.

Umiejscowienie w jednej lokalizacji sali weselnej i miejsca noclegowego dla gości jest bardzo dobrym rozwiązaniem, kiedy planujemy poprawiny kolejnego dnia. Jeśli zdecydujemy się zaprosić najbliższą nam rodzinę do wspólnego nocowania, będziemy mieć pewność, że nikt nie będzie ograniczony w żaden sposób podczas naszego wesela, a dodatkowo będziemy mieli możliwość spędzić więcej czasu w rodzinnej atmosferze pełnej miłości.