You are currently viewing Śmieszne gadżety dla piwoszy

Śmieszne gadżety dla piwoszy

Nowoczesne technologie pozwalają na stworzenie nieziemskich gadżetów dla określonych osób. Dziś bardzo łatwo wybrać jest jakiś upominek czy prezent dla ludzi, którzy po prostu kochają piwo. Warto zastanowić się nad tą opcją dla mężczyzny, który ma jubileusz czy bierze ślub. Na pewno zestaw dla piwosza jest idealnym rozwiązaniem, ale co oferuje współczesny rynek? Zastanówmy się nad tym poniżej. Niektóre pomysły mogą zaskoczyć nie jednego człowieka.

Piwne gadżety z funkcją chłodzenia

najlepsze gadżety piwneKażdy piwosz marzy o chłodzeniu piwa z niemal kosmiczną prędkością. Zwróćmy uwagę na trzy gadżety do szybkiego schłodzenia piwa w puszkach i ogólnie wszystkiego, co się zmieści – innych napojów też. Dla najbardziej leniwych mężczyzn jest samojezdna chłodziarka do piwa. Jest to samodzielna minilodówka. Nie wymaga do działania pobliskiego gniazdka elektrycznego. Piwo trzeba tylko umieścić w pojemniku na gadżet, obrócić pokrętło przez dziewięćdziesiąt sekund i gotowe! Inną opcją jest koryto do piwa ze zdalnym blatem. Są to zdecydowanie najlepsze gadżety piwne, które się najlepiej sprzedają. Ta lodówka do piwa z pilotem ma dobrą pojemność – do dwunastu butelek piwa lub wody. Gadżet zasilany jest sześcioma bateriami. Wodoodporne, winylowe ściany boczne utrzymują zimno przez wiele godzin. Ten piwny gadżet ma pasek na ramię, dzięki czemu można go zabrać ze sobą na piknik, na ryby nad wodę lub w inne miejsce. Ostatnim piwnym gadżetem, o którym dzisiaj porozmawiamy, jest piwna kula disco. Nie tylko jest potrzebna do schłodzenia piwa, ale również do zwrócenia na siebie dodatkowej uwagi. Wyobraźmy sonie, że robimy imprezę, aż tu nagle otwieramy kulę i w środku jest piwo. Niezwykłe? Gadżety piwne są potrzebne tam, gdzie wszyscy się bawią, nalewają piwo i chcą zabłysnąć. Wystarczy zwykła puszka piwa i nowy gadżet piwny. Dzięki niemu można na przykład nalewać piwo do dowolnej szklanki w dowolnej temperaturze. Jest wyposażony w dozownik piany, który działa po prostu przełączając dźwignię. Można go łatwo przesuwać prostym ruchem kciuka.

Ten piwny gadżet ma dwa tryby działania – bez piany i z dodatkiem piany. Miłośnicy piwa, radujcie się! Teraz każdy może dostać piwo, które najbardziej kocha. Ten piwny gadżet dostępny jest w różnych kolorach i nie jest drogi. Posiadając takie gadżety mężczyźni bardzo dobrze się bawią, bo wiemy o tym, że mężczyźni to wieczni chłopcy, tylko wiek pozwala im na to, aby bawili się zabawkami dla dorosłych. Mogą być to na przykład piwne gadżety, które usatysfakcjonują koneserów złotego napoju.