You are currently viewing Specjalistyczny płyn incidin

Specjalistyczny płyn incidin

W czasach pandemii bardzo istotne jest to, abyśmy oprócz dezynfekcji rąk, dezynfekowali również powierzchnie, których używamy na na co dzień. W co raz większej ilości miejsc, szczególnie placówkach medycznych, punktach gastronomicznych oraz zakładach kosmetycznych i fryzjerskich, regularnie stosuje się dezynfekcję powierzchni, gdyż są to miejsca szczególnie narażone na wirusy i bakterie.

Polecany płyn incidin

płyn incidin 5lUniwersalny preparat Ecolab Incidin Liquid Spray przeznaczony jest do szybkiej dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholi. Posiada szerokie spektrum działania. Szybko wysycha i nie pozostawia plam. Polecany do powierzchni sztucznych, lakierowanych, akrylowych oraz metali. Preparat w sprayu Incidin Liquid Spray przeznaczony jest do szybkiej dezynfekcji powierzchni wyposażenia medycznego znajdujących się w ośrodkach Służbach Zdrowia odpornych na działanie alkoholi. Preparat nie zawiera w składzie aldehydów i charakteryzuje się szerokim spektrum działania. Co ważne płyn incidin 5l ze względu na swoją pojemność starcza na długo. Dla kogo przeznaczony jest produkt? W praktyce lekarskiej: dla lekarzy, pielęgniarek oraz pracowników sanitarnych służby zdrowia do dezynfekcji sprzętu medycznego i wszelkich małych powierzchni odpornych na działanie alkoholi, dla pracowników laboratoriów i pracowni diagnostycznych do dezynfekcji sprzętu medycznego. W opiece długoterminowej: dla opiekunów oraz pracowników sanitarnych w domach opieki oraz hospicjach do dezynfekcji sprzętu medycznego i wszelkich małych powierzchni odpornych na działanie alkoholi W kosmetyce: dla kosmetyczek, fryzjerów, tatuażystów do dezynfekcji sprzętu i wyposażenia salonu. Jakie są właściwości produktu? płyn jest łatwy i szybki w zastosowaniu, posiada delikatny, przyjemny dla nosa zapach dający poczucie świeżości, posiada szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z Tbc), grzyby i wirusy osłonione (HBV, HCV, HIV) Adeno, Papova, Rota, uniwersalny do wielu powierzchni: sztucznych, lakierowanych, metali, płyt akrylowych i innych, bezpieczny dla środowiska, pozbawiony aldehydów. Płyn stosuje się do dezynfekcji foteli zabiegowych, stomatologicznych, kosmetycznych, odkażania aparatury medycznej oraz specjalistycznej, szyb, pulpitów, parapetów, klamek oraz blatów.

 

Środki myjące i dezynfekujące to preparaty, których wybór gwarantuje zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i higieny, a od lat powszechnie stosowane są w szpitalach, gabinetach stomatologicznych czy kosmetycznych. Płyn incidin dezynfekuje wszystkie trudno dostępne miejsca, dlatego z pewnością jest wart zakupu.