You are currently viewing Statuetki okolicznościowe najlepszym prezentem

Statuetki okolicznościowe najlepszym prezentem

Obecnie bardzo wielu młodych ludzi zmaga się problemem niskiej samooceny i poczuciem bycia niewystarczająco dobrym w czymś, aby ktoś inny mógłby być z nich dumny. Wielu psychologów szkolnych próbuje wyrzucić te negatywne myśli z umysłu młodego człowieka, jednakże takie porady często nie wystarczają. Każdy rodzić, opiekun lub bliska osoba powinna pokazywać swoim podopiecznym, że są rzeczy, czynności i umiejętności w których są oni najlepsi i że można się nimi pochwalić. Jedną z form takiego przekazu pozytywnych emocji są drobne upominki i prezenty, który przypominają o wygranym konkursie, czy zawodach. Łączą się one bezpośrednio z tym radosnym wydarzeniem i wywołują wiele pozytywnych emocji.

Przekaż swoje pozytywne emocje w statuetce

statuetkaJednym z najlepszych upominków jakie można podarować komuś, aby podkreślić jak bardzo jesteśmy z niego dumni i jak bardzo zależy nam na jego szczęściu są statuetki. Statuetka jest podarunkiem bardzo osobistym. Zawsze przypomina o konkretnym wydarzeniu, na bardzo długo pozostaje w pamięci. Jest to indywidualny prezent, dzięki czemu osoba obdarowywana na pewno doceni ten gest. Obecny rynek oferuje ich bardzo szeroki wybór. Mogą być one ściśle związane z konkretnym wydarzeniem, jak np. statuetka przedstawiająca biegnącego sportowca, podarowana na wygrane zawody sportowe, lub bardziej uniwersalną formę, jak np. kryształowe serce podarowane na walentynki dla ukochanej, czy ukochanego, czy urodziny dla dziecka. Jedno jest pewne. Stanowi ona swoisty pomnik uczuć i emocji, jakie żywimy do drugiej osoby. Nie bez znaczenia jest także grawer, który nierzadko pojawia się u podstawy statuetki. Powinien on przekazywać w pigułce najważniejsze życzenia i uczucia lub po prostu przypominać o przeżytym, miłym i radosnym wydarzeniu. Takim prezentem młodzi ludzie uwielbiają chwalić się przez znajomymi i rodziną. Jest on bowiem nietuzinkowy. Nawiązuje do osoby, która go podarowała. Nierzadko później osoba ta staje się bliższa, uzyskuje zaufanie, a kontakty pomiędzy osoba obdarowaną i obdarowywaną stają się lepsze. Zakup statuetki z dedykacją (nierzadko wykonywanej na zamówienie) to nie jest bowiem zwykle wyjście po prezent. Wybór takiego upominku musi być przemyślany, podobnie jak forma grawera, który pojawią się na statuetce.

Bardzo dużą rolę w życiu wielu osób mają drobne upominki i prezenty, otrzymywane od najbliższych osób. Warto więc zadbać, aby te prezenty były odpowiednie do okoliczności i przekazywały pozytywne emocje. Na pewno trafnym wyborem będzie statuetka, podarowana z okazji urodzin, jubileuszu, ale i również małych sukcesów, jakie udało się osiągnąć.