You are currently viewing Stawiamy na trwałe konturowanie ust

Stawiamy na trwałe konturowanie ust

Nie wszystkie z nas mają pełne i wydatne usta, których praktycznie nie trzeba nawet malować, gdyż i tak będą wyraziste. Gdy chcemy, by nasze usta zawsze przyciągały uwagę, warto wykonać makijaż permanentny ust, który polega na trwałym podkreśleniu konturowaniu naszych ust przy wyborze koloru, który będzie wyglądał bardzo naturalnie i nie będzie zbytnio rzucał się w oczy. Wykonując makijaż ust nie potrzebujemy już żadnej konturówki. Wystarczy dobra szminka lub błyszczy.

Permanentne makijaże ust są coraz popularniejsze

makijaż permanentny ust warszawaNie ulega najmniejszej wątpliwości, iż trwały makijaż ust to przede wszystkim wygoda. Jego wykonanie polega na podkreśleniu konturu naszych ust, przy wyborze jak najbardziej naturalnego koloru, który nie będzie rzucał się w oczy. Wówczas nie musimy już myśleć o tym, by ciągle poprawiać usta konturówką i co róż kłaść szminkę. Wystarczy odrobina balsamu, a nasze usta od razy staną się pełniejsze i wydatniejsze. Jeśli chodzi o makijaż permanentny ust Warszawa posiada wiele renomowanych gabinetów kosmetycznych, które zajmują się tylko i wyłącznie wykonywaniem permanentnego makijażu. Zanim bowiem zdecydujemy się na wybór gabinetu, powinniśmy zapoznać się z opiniami na jego temat, zwłaszcza gdy będziemy wykonywały trwały makijaż pierwszy raz. Wykonany kontur utrzymuje się na naszych ustach nawet do dwóch lub trzech lat. Wszystko zależy od tego, jaki kolor wybierzemy. Zawsze warto jednak decydować się na kolory naturalne. Gdy zdecydujemy się na soczystą czerwień, musimy mieć na uwadze okoliczność, iż będą pasowały do niej jedynie pomadki w intensywnych czerwonych kolorach. Najlepszym rozwiązaniem jest więc wybór beżu, czy jasnego brązu, który będzie tworzył harmonijną całość z wieloma odcieniami szminek oraz błyszczków. By usta były wydatne wystarczy posmarować je tylko balsamem ochronnym, który z jednej strony będzie je pielęgnował, z a drugiej nada ustom pełnego i seksownego wyglądu. Kontur nigdy nie może być ciemniejszy niż szminka, gdyż będzie on na naszych ustach przez znaczny okres czasu, a trendy w makijażach bardzo często się zmieniają.

Gdy już decydujemy się na wykonanie permanentnego makijażu ust w Warszawie, musimy wybrać renomowany gabinet kosmetyczny, który od lat świadczy wykonywanie trwałego makijażu. Musimy też pamiętać, by kontur wykonany był raczej w neutralnych odcieniach, gdyż ma on uwydatnić nasze usta, byśmy mogli używać do niego szminek i błyszczków o różnych kolorach. Warto pamiętać, że kontur ust nigdy nie powinien być zbyt wyrazisty, gdyż będziemy miały go na ustach przez znaczny okres czasu.